Ahojte poslete mi prosim real foto kidkraft domcekov?su kvalitne,stabilne??dakujem
Pridam sa k diskusii
27. okt 2018
27. okt 2018
adriana89
autor@janka213
@ada07092013
@laajla ake mate vyhliadnute baby??
27. okt 2018
Tento
27. okt 2018
My mame ten prvy, no teraz sme pat dni mimo domu.... Ale vyzera tak ako na obrazku aj nazivo 🙂
27. okt 2018
My name tento....je pevný, pekný nábytok.....myslim že všetky kidkraft sú kvalitné🙂
27. okt 2018
Aj ja nad domčekom rozmýšľam pre dcerku 🙂
27. okt 2018
adriana89
autorNase baby si vybrali tento su dvojicky a hore ze su 2 postele 🤣🤣
28. okt 2018





.