Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Ahojte, neviete či sa niekde dajú ešte kúpiť prsné vložky Johnsons? Nemôžem ich nikde zohnať 🤦‍♀️ ďakujem..

  adrianapupava
  12. jún 2021    Čítané 101x

  Ako sme ubytovali príkrmy Prvá lyžička od Hipp

  Keď mi prišla pošta, že nás vybrali na testovanie, hneď som sa potešila. Dlho som sa rozhodovala, aké príkrmy si zadovažim do zásoby pre prípad núdze. A tak bolo rozhodnuté.

          Ako prvý sme vyskúšali paštrnák. Chuť bola sladkastá a musím sa priznať, aj mne chutil. Hlavný testovací profík Š. si tiež pochutil a ja som bola spokojná, že taký krásny slnečný deň môžeme byť dlhšie vonku na prechádzke. 

         Druhú v poradí sme testovali tekvicu. Jej redšia konzistencia bola pre mňa aj pre profíka Š. výhodou.  

         Ako pokračovanie sme si otvorili bielu mrkvu a práve tento pohárik bol u mňa TOP. Výborná chuť, vôňa. Š. veľmi chutila, ako sa hovorí... spokojné dieťa, šťastné dieťa - šťastné dieťa, šťastná mama. 

       Nadšenie z bielej mrkvy sme vymenili za zmiešané pocity z brokolice. Ale tá u nás nezabodovala a Š. to vôbec nešlo dolu krkom. Vyskúšal pár (hmm, možno jednu) lyžičiek dokopy a viac nechcel. Konzistencia tohoto príkrmu bola hustejšia a mňa nelákala ani vôňa. 

             Ako poslednú sme vyskúšali mrkvu. Jedna lyžica mne, druhá staršiemu bratovi, ktorý zhodnotil, že môže byť a do tretice sa ušlo aj hlavnému testovačovi, a ochutnal aj on. Mrkva bola o niečo redšia, veľmi podobná hustota, ako mala tekvica. 

            Myslim si, že ak to zhrniem, tak HiPP testovanie Prvá lyžička malo u nás úspech a väčšina príkrmov chutila. Ďakujeme za túto možnosť a určite si musíme nejaké fľaštičky zadovážiť do našich zásob, ak by sme chceli vyraziť niekam na výlet. 

  #hipp_prva_lyzicka_skusenosti27

  #test_hipp_prva_lyzicka Dnes je znova tak pekne ako včera a my ho určite budeme tráviť vonku. 🙂 Je čas vyskúšať brokolicu. 🙂

  #test_hipp_prva_lyzicka "ma čo chcel" 😀 alebo co si sám vybral 🙂 takže dnes bola na obed 🥕 a aj napriek tomu, že sa rozbieha veľmi pomaly a naozaj len ochutnávame, tak si myslím, že mu chutilo. 🙂 Táto mrkvová bola tekutejšia, ale na začiatky je práve táto hustota vyhovujúca.🙂

  adrianapupava
  Správa bola zmenená    29. máj 2021    

  #test_hipp_prva_lyzicka pustili sme sa aj my do ochutnavania hipp prikrmov. Začala som pastrnakom, keďže som mu deň predtým varila doma čerstvý s mrkvou. 🙂 Musím povedať, že konečne po mesiaci niečo zjedol a snáď sa konečne pekne rozpapá. 😊

  #test_hipp_prva_lyzicka najbližšie dni testujeme. Ďakujeme a dúfame, že nám bude chutiť 🙂

  Ahojte, neporadíte mi náhodou, kde by som zohlala takúto pokladničku? Nejaký overený eshop 🙈 alebo niečo podobné... Ďakujem

  Ahojte, nemáte niekto zľavu na knihy svojtka?
  Trosku sa mi nakopilo 😊😀

  Ahojte, mate niekto skúsenosti so stránkou bolf.sk? Ďakujem

  Prosím vás, niekto zľavu do House? 🤔 Ďakujem 💙