
2 / 5
malinky a comu je drzim aj ja palceky velmi
9. nov 2010
adulka5310
autoradamko sa narodil zo zapalom pluc a nemohol sam dýchať tak musel bit umiestneny do inkubatora v Nitre ale už sa mame dobre no musi bit kontrolovany aj teraz 15.11. ideme do Nitri na kontrolu dufa že dopadne dobre daujeme za vaše priania .
10. nov 2010
tak toto poznáme aj my, máme to za sebou a moc prajem adamkovi, aby bol už len zdravučký a veľa síl
13. nov 2010
booze malinky ... drzim mu silno palceky !!! je krasnucky 🙂