icon
avatar
adulka5310
2. nov 2010

Adamkove prve tažke minuty

avatar

joj len nech sa vám darý môj zlatušik

2. nov 2010
avatar

prajeme veľa zdravíčka nádhernému drobčekovi

2. nov 2010
avatar

Aj ja sa pripajam a prajem veeeela,vela zdravicka...

2. nov 2010
avatar

@laurajana dakujeme

2. nov 2010
avatar

@jawan dakujeme

2. nov 2010
avatar

@laurajana dakujeme

2. nov 2010
avatar

@adulka5310 nemáš začo malinký je strašne peknučký a bude z neho chlap ako hora 🙂

2. nov 2010
avatar

Krásnučky chrobáčik 🙂 ....Držíme vam palčeky ,nech všetko dobre dopadne 🙂

19. apr 2011
avatar

krasny bojovnik,zelam mu vsetko dobre v zivote,aby uz takychto tazkych chvil nemal ,a vela,vela zdravicka 😀

26. júl 2011