adulka5310
2. nov 2010
Adamkove prve tažke minuty
prajeme veľa zdravíčka nádhernému drobčekovi
2. nov 2010
Aj ja sa pripajam a prajem veeeela,vela zdravicka...
2. nov 2010
adulka5310
autor@laurajana dakujeme
2. nov 2010
adulka5310
autor@jawan dakujeme
2. nov 2010
adulka5310
autor@laurajana dakujeme
2. nov 2010
@adulka5310 nemáš začo malinký je strašne peknučký a bude z neho chlap ako hora 🙂
2. nov 2010
Krásnučky chrobáčik 🙂 ....Držíme vam palčeky ,nech všetko dobre dopadne 🙂
19. apr 2011
krasny bojovnik,zelam mu vsetko dobre v zivote,aby uz takychto tazkych chvil nemal ,a vela,vela zdravicka 😀
26. júl 2011





joj len nech sa vám darý môj zlatušik