
4 / 5
...krásny si Adamko :o) . Bojuj,bojuj a určite vyhraš !!! skôr sa narodil malinký? Drzím velmi velmi palce....urcite to dobre dopadne :o)
2. nov 2010

...krásny si Adamko :o) . Bojuj,bojuj a určite vyhraš !!! skôr sa narodil malinký? Drzím velmi velmi palce....urcite to dobre dopadne :o)
malicky drzim veeeelmi palceky..🙂