Ahojte dievčata čo mate vstavane skrine v chodbe,zaujmal bi ma váš nazor ,spokojnosť nehrkoce to moc po tych kolajnicach ďakujem za nazor...
Mali sme v starom byte, bolo to uzasne, vsetko som tam zmestila, s hlukom som nemala problem 🙂
14. máj 2020
Bez problémov, všetko tam odložím...a je na chodbe poriadok😏
14. máj 2020
Hluk? Nám sa posúvajú na mini kolieskach a je tam aj taká rohož po celej šírke...
14. máj 2020
Mam 3,5metra cez celu chodbu, naj investicia 🙂 vseeetko sa tam schová j okrem pblecenia