Ahojte dievčata, zajtra sa chystáme na 3 dni do Starého Smokovca 4 dospelý a 12 ročný syn, no počasie nič moc čo by ste nám poradili pozrieť a dá sa najesť bezlepkovo,laktozy a hostamin🤷♀️( poprípade niečo kúpim v obchodoch dúfam,ideme na apartman)ďakujem za rady🫠
@295anicka ďakujem dávam si do zoznamu😍
@adulka5310 ktuality.sk/clanok/FJSLrsv/stary-smokovec-15-tipov-co-vidiet-v-starom-smokovci-a-jeho-okoli/
Ak sa chystáte na turistiku tak z Hrebienka mate toho veľa na pozretie a pre mňa veľmi pekná Turá z Hrebienka na sliezsky dom a odtiaľ po asfaltke dole na elektricku
aj my sa tam chystáme s kamarátkou o dva týždne...tiež by ma zaujímalo to bezlepkové stravovanie....Ale nemám ešte ubytko...kde ste prosím ubytovaní?
@adulka5310 keď ste mobilný môžte navštíviť Beliansku jaskyňu.
Myslim že tricklandia by mohla zaujať aj 12 ročneho