Ahojte potrebujem poradiť ,idem niečo kupiť cez net odev,kupujem mu M ko dravému ,no tam je veľ 48 to je to Mko....
Ano 48/50 je Mko aj ked najlepšie za mňa premerat rozmery a uistiť sa 🙂 záleží od strihu a od materiálu ci je elastan alebo tuhší
1. jún 2020
adulka5310
autorNo ja chcem z lidl shop...ďakujem za odpovede😉
1. jún 2020
Lidl skor mensie, aspon na damskom mi tak sedi
1. jún 2020
Teda kupovat mensie nez bezne nosi
1. jún 2020
adulka5310
autorJaj ok ďakujem😉
1. jún 2020
Zalezi kde napr. Tchibo muzske velkosti M (48/50)