Prosím leteli ste spoločnosťou wizz air? Boli ste spokojný?
A akú ste mali u nich prirucnu batožinu?
Ďakujem
Môj syn letel a všetko OK. Mal príručnú. A to letel 1x úplme sám z Nemecka do KE
Leteli sme v septembri vsetko ok, ali sme 4 prirucne a 1 velku batozinu, vsetko islo do podpalubia kedze sme nemali zaplatene wizz priority, pri sebe som mala len plazovu tasku a ruksak ale odvtedy sa vraj zmenili podmienky
My sme s nimi leteli minulý mesiac. Mali sme dva malé príručné kufre + 1 veľký. Kedže sme nemali zaplatené priority tak išli všetky kufre dole. Na palubu sme si vzali menší batoh kde sme mali foťák, objektívy a doklady.
Do lietadla po novom uz len s kabelkou, ibaže si priplstis za prírucny. Alebo vsetko dole. Inak ked som letela, vsetko ok. Nízkonákladová...nic speci, ale uplne vpohode 🙂
Wizz air je ok, od novembra musis zaplatit za prirucny kufrik, kabelku mas pri sebe. Ked mas priority, tak ides prva do lietadla plus kufrik mas so sebou na palube, cize nemusis cakat po prilete na batozinu, takze to je lepsie 🙂 inak ak nemas priority a zaplatis si za ten maly kufrik, odovzdas ho na checkine a po prilete cakas pri pase, ako na normalnu velku batozinu
@adulka691 My vždy lietame iba s priručnými batožinami a vždy sme ich mali pri sebe na palube. Nemám rada čakanie na kufre. Keď sa dokážete zabaliť do príručných, tak smelo do toho, je to lepšie. My sme teraz 1x čakali na batožinu, lebo sme leteli do krajiny kde boli nereálne sa zabaliť do malých kufrov a na batožinu sme čakaki 35min. v Budapešti 👎
Ak mas vyber miesta nemusis ist prva do lietadla,je to fakt o nicom tam cakat.
Wiz nieje vyhra, velakrat aj znamy meskali, cakali dlho aj dve hodky v lietadle na vzlet. Hold prednost maju ine spolocnosti,ale je to nizkonakladovka a ceny viac ako.priaznive.
Ja som letela do Turecka dávnejšie a mala som kufor prirucny a letelo sa ôk 🙂