V nasej detskej mestskej kniznici maju kadejake "poucne" citanie pre deti
Tak teraz mi odstrelilo ofinu 😂😂😂😂😂😂😂😂umreeem to co je 😂😂😂😂😂
27. sep 2016
Že toto niekoho napadne napísať/nakresliť

27. sep 2016
prečo som si to rozklikla pri raňajkááááááách :-O
27. sep 2016
vďakabohu, že ich nenapadlo dať tam fotografie 😀
27. sep 2016
afilko_sk
autorpovinne citanie pre predskolakov 🙂
27. sep 2016
ale verím tomu, že deťom sa kniha páči 🙂
27. sep 2016
Omg 😅