NÁDHERNÁ💙💙💙💙💙💙
3. máj 2017
jaka ciculka krásna 🙂 prezradte odkial ju mate kolko stala?
3. máj 2017
ajca001
autor@januulienka Je zo Záhoria, po papierových rodičoch, ale je bez PP, takže nebola až taká drahá😉. Je to Nevská maškaráda. A je úúúúžasnááá. Miláčik všetkých. Aj naše ďalšie dve micky ju zbožňujú.
3. máj 2017
tak to je super 🙂 ja som myslela že je to siamka 🙂 rozmýšlam nad devon rexkou ale aj ta vaša je nádherná 🙂
3. máj 2017
ajca001
autorMa len tri mesiace, bude troska chlpatejsi ako siamske a ma krasne tie modre oci❤. Takto mi sedi na tablete, aby som sa jej venovala😀.
3. máj 2017
Juuj ta je
3. máj 2017
Jamam britku podobnu 🙂
26. jún 2017



Kraaaasna 😍😻❤