@lauritkatesty Nielen mna... Je neskutocne pritulna.
Krásna je....ja som mala vždy psíka... teraz dlhodobo uvažujem nad mačičkou presne takouto ale nejak odvahu nemám 😕
Baby prosiiim,naučte ma to,že ja zvieratká nemusím kvôli hygiene,že neviem pochopiť,keď sa psík,alebo mačička vonku vykaká a potom si dnu sadne na sedačku,koberec atď...že či to potom neostane na koberci.Velmi Vám závidím tie vzťahy k nim.Sestra má psíka a ja neznesiem ani to,keď sa mi dotkne ňufákom holej nohy.Čo mám robiť 😢možno sa Vám to zdá úplne na hlavu,ale ako sa to mám naučiť chápať ?🙏a to som z dediny,chápete?ked som bola mala,nemala som s tým problém.Macky sme mali vždy a niekoľko a psov tiež.😊
Nase teda nechodia von a maju miestnost na zachodiky, ale u nas v rodine sme na zvery nadstaveni vsetci. Je to asi o pristupe aj povahe. Pre nas su nase mice relax.



no ako ta lubi malička ♥