Komentár bol odstránený
A stolicka s stolík? Dakujem
23. apr 2017
ajca001
autor@mirkasomja Tie su z Ikey🙂.
23. apr 2017
Krasna izba!
24. apr 2017
ajca001
autor@sandrasstini Dakujeme😊.
24. apr 2017
Krásne 😉👍
24. apr 2017
Ako si spokojna s kobercekom? Ja som ho tiez objednala a cakam nan 🙂)))
29. apr 2017
Koberček je odkiaľ prosím.dakujem
16. máj 2017

Pekná izbicka môžem sa prosím opýtať na tapetu? Zdroj? Ďakujem