Dievcata, potrebujem radu, ako robite maso zo srnca, nikdy som nic take nerobila, na nete je kopec receptov z diviny, ale tak nechcem riskovať... A nie gulas... Dakujem
Namarinujem v celku v cervenom vine, cesnaku,cibuli,oleji, bylinkach do druheho dna. Potom zprudka opeciem a dusim podiate bud s korenovou zeleninou na sposob svieckovej alebo na hubach.
24. jan 2020
Na cibulke, mam divinove korenie aj borievku to doda neskutocnu aromu, trochu cerveneho vina.... U nas su top príloha halusky.... Alebo ryza a brusnice...
24. jan 2020
ako hovadzie.
24. jan 2020
Ja som minule osmazila na cibulke,dala cervenu papriku,soľ,korenie a nechala dusiť...dala som potom sušené slivky a červené suché vino ..