7. okt 2018
A čo je ten top? Asi nechápem
7. okt 2018
aj mäd "je preklep"😀😀
7. okt 2018
Ale mädová o omaška by bola super
7. okt 2018
oochh a to bolo kde na Slovensku či niekde v maĎarsku
7. okt 2018
@barbie13 no v dvoch riadoch mat 3 chyby....to je sila
7. okt 2018
top restika😉
7. okt 2018
no však mäd po slovensky 😂
7. okt 2018


ja si tam objednám omášku s mädom😉 to musí byť fajnotka