icon
1 / 1
avatar

ja si tam objednám omášku s mädom😉 to musí byť fajnotka

7. okt 2018
avatar
7. okt 2018
avatar

A čo je ten top? Asi nechápem

7. okt 2018
avatar
ajka79
autor

@barbie13 mäd

7. okt 2018
avatar

aj mäd "je preklep"😀😀

7. okt 2018
avatar

Ale mädová o omaška by bola super

7. okt 2018
avatar

@ajka79 jaaaj 😂😂 tak to už hej

7. okt 2018
avatar

oochh a to bolo kde na Slovensku či niekde v maĎarsku

7. okt 2018
avatar

@janinah pocuj ty musis byt riadna kajsmentke 😎

7. okt 2018
avatar

@barbie13 no v dvoch riadoch mat 3 chyby....to je sila

7. okt 2018
avatar

top restika😉

7. okt 2018
avatar

no však mäd po slovensky 😂

7. okt 2018