SURNE!!
prosim, ak sa niekto vyznate v pn a podmienkach okolo:
mozem prejst z jednej PN ktora je ukoncena v jeden den, na druhu so zaciatkom dalsi den?
DAKUJEM
Ano
Hej ale ale platit ti budu zasa ako na zaciatku lebo to bude ako nova PN .... keby to pokracovala platili by ti ako teraz ale ak si bola zamestnana tak zasa ti bude musiet platit 10dni zamestnavatel najlepsie by si mala ak ti dr este neposlala PN ako ukoncenu a nech ti ta druha dr nahlasi s tym istym cislom
Ano, ale mali by byt rozdielne diagnozy na prvej a druhej PN, popr. sa dá koniec prvej PN opravit/zrusit aby prva PN pokracovala nadalej ( treba informovat Socialnu poistovnu ze Pn este ma pokracovat najlepsie lekarom, kt. tam zavola).
pre info, dokina este staru pn neodeslala, vypisala druhu ako pokracovanie
áno..ja som tak šla z OČR jeden den ukončená a druhý den nástup na moju PN