..zavřít si bradavku do skřínky...to umím jenom já....Bože to je bolest jako blázen..dýchám jen zlehka bo to tak bolí až štípe do žeber..
15. feb 2017
...asi takto to musí bolieť...prepáč mi, ale nedalo mi... 😂
15. feb 2017
akože brutalita, viem ako to bolí, stačí ked mi malá občas pricvakne ľakťom... ale SORRY smejem sa strašne - aj na komentoch 😀
15. feb 2017
Aj mne je to veľmi ľúto, tieto intímne partie sú naozaj veľmi citlivé, dúfam, že sa autorka na mňa nenahnevala...posielam ❤
15. feb 2017
,,,sak čo sa tak vystrkujes,ja sa tomu vôbec nečudujem 😅
15. feb 2017

Auuuuuuu ☹ ♥ Ked som mala 17.rokov porezala som si nos pri krajani chleba 😲