Ahojte,zľavy na i zlato bývajú pravidelne? Dnes tam končí zlava,tak či sa unahlit,alebo opäť dajú časom podobnú zľavu . Vďaka
Pozri si recenze na i zlato.Ja som takto objednala náušnice a potom som čítala recenzie,tak hneď som onjednávku aj zrušila.80% recenzii je veľmi zlých a čo sa týka reklamácii,tak tie sú nevybaviteľné,podľa recenzii.
15. sep 2022
Ja pozerávam dosť často a stále sú nejaké takže asi mávajú stále niečo
15. sep 2022
akrim1311
autorĎakujem za odpovede,tak sa nejdem platiť..
@gertrudaosem
@8291
@kaloo85
15. sep 2022
V jednom kuse su zlavy.. ale nie vzdy na kazdy sperk..