Viete mi prosim niektora vysvetlit tie casove pasma na isic karte? Ked kupim na 60 dni ako to bude fungovat? Naozaj tomu nerozumiem .A google neporadil alebo zle hladam.Vdaka
v akom meste?
@ssllaavvkkaa Žilina
Na čo sa používa ISIC karta?
@oliverceky https://isic.sk/ Napr.ako vstupka do skoly,jedalne,zlavy na nakup a aj na cestovanie.
@akrim1311 neviem nikde nájsť, aby Žilina mala aj druhé pásmo, napr. Prešov má v druhom pásme sú okrajové dediny, kde ešte chodí MHD
@ssllaavvkkaa je tam
Len nerozumiem tym casovym listkom.Napr 30 dni 9 e a nikde ziadne info.Ze by cestoval 30 dni za 9 e? To mi pride nerealne,ale naozaj tomu nerozumiem
@ssllaavvkkaa a inak dobit kredit ma nepusta,len casovy listok
Ja dcere dobijam Isic v dopravnom podniku normalne ako klasický volny lístok, ta cena 9e na 30 dni je realna, minuly rok stal 9,90 teno rok 13,20 mesacny a trojmesacný 30e
áno, je to mesačník
v KE je žiacky za 10 €, v Žiline pokojne môže byť menej
@daren1
@ssllaavvkkaa wau,tak to je super,dakujem❤

Napr.Od 7.9 si vyrataj 60 dni.