Tiež mi prežili
mozes ich zasadit do truhlikov, treba ich ostrihat a primerane polievat
tiež ich mám krásne po zime
Môžu ísť na priame slnko či to neprežijú už? Od októbra vydržali aj mrazy vonku boli
Môžu ísť na priame slnko či to neprežijú už? Od októbra vydržali aj mrazy vonku boli
@marcellka32 ano, mozu ista aj na priame slnko, lenze oni rastu v raseline, ta dokaze velmi rychlo preschnut a to je pre korene konecna. Viac vresov neprezije leto ako zimu
Prvý x aj mne to je zázrak.uplne som ich zostrihala a zasadila do rastliny zdá sa mi, že majú byť v tieni pozri na webe
Ja som ich už skúšala "zazimovať " v lete, ale neprežili ani v polotieni. Naozaj veľmi rýchlo vysychajú a to som ich polievala denne. Takže po zime ich žiaľ vždy vyhadzujem, aj keď majú stále krásne farby :(
Nemozu byt na balkonoch ani na parapetach na oknach. Tak preto sa pytam, ze kam ich dat 🤷🏻♀️...

Ak nevadí pripnem sa 🙏🏼 tiež po x rokoch mi zázrakom prežili ☺️