Ahojte nevie niekto kolko.ma časti telenovela Dceri pani Fazilet
Teraz je 100 na voyo pochubujem aby sa to takto skončilo
Už sa zastrelila psychopatka Selin ?
@evka2512 ešte nie
cez 170 urcite
@evka2512 toto aj ja s 11 r riešim. Všetci sú tam blázni a tragédia niekedy sa na to dívať,ale potom sa povznesieme a smejeme sa nakoniec 🤣😂
@nisa7 podla mňa Yaiz
V Turecku má séria 1 - 13 časti a séria 2 až 37 časti
U nás to robia tak že jednu ich časť rozdelia na 3 časti
Takže by to malo byť okolo 150 časti 🙂
@ikuska27 ano, pri dieťati Ece
@sebulinko1 fuuha...ja som to nepozerala..ale kolegyňa v práci kukala dve časti a tak ma to chytilo, že kukám už všetky časti 😄...a teda ozaj sú tam všetci zrelí pre psychiatra 🙈
@ikuska27 ano, čisto vymleti ľudia. Ale tak, aspoň s ana nich zasmejeme. Určite ustrizky mi vubiehaju na fb vo videách. Aja ko Hazan s Yaizom bude chcieť za živá pochovať Kerim. Len škoda, že to je všetko po turecky
@sebulinko1 čože??to ozaj až takto??🙈
@sebulinko1 ja nemám Voyo...ja to vidím iba pokiaľ to je v telke a absolútne nič na vyše neviem 😂
pockajte si, bude to este vacsie psycho 😅
@ikuska27 no ja som si kvôli týmto veciam kúpila každý mesiac. Pozeráme všetko popredu a hlavne bez reklám
A áno, blázni rad radom a šialená ryšavá ma dieťa, ale ešte neviem s kym
myslím cca 167 časti bude mať.
@sebulinko1
@evka2512 pane bože baby 🙈tak ja zíram 😂😂
@ikuska27 ano, je to zaujímavé
oficiálne 50. Ale Turci to vysielajú inak ako Slovaci, tu je to tuším 100