Baby kam dávate plyšové hračky ktoré sú už nepotrebné??
raz za 3 mesiace mame zbierku hraciek, satstva a potravin tak tam. ale vela mame doma lebo mala ich zbuznuje a zbiera tak malo co dovoli vyhodit.
13. jan 2020
aleshka_supermama
autorJa mam plne vreco 60l 🤦♀️
@zitka1981
13. jan 2020
Ahoj, ja osobne som dve vrecia odniesla do autistickej školy u nás v meste, samozrejme som sa najprv spýtala, či chcú, susedka zas dala na bazár, že daruje za odvoz. 🙂
13. jan 2020
mne sa s tym hra pes
13. jan 2020
Tiez ma to zaujima, pocula som, ze v utulkoch pre psikov beru