Ahojte, možno blbá otázka 🙈 ale načo sú tie srdiečka na modrom koníku? Mám ich 6 čo s nimi? :D alebo načo slúžia?
Ďakujem 😂
srdiecka su napriklad ked sa niekto nieco opyta alebo chce poradit tak za to mu poslu srdiecka alebo len tak pre radost
jedno som ti poslala, dá sa k tomu pridať aj odkaz
áno odráta
A môžeš sa zapájať do rôznych súťaží, aj tie bývajú za srdiečka. 🧡💛💚💙♥️
Mohli by sa dať vymeniť napríklad za basu piva 😂
@dopolbokaodrata To je trošku odveci koment... Minimálne za dve basy piva a jednu basu šampusu...😛
A možno Ti niekto nejaké pošle - pre radosť, pre šťastie, len preto, že si... 😉
@lazzo alebo za nový kávovar.. Môj starý odišiel a ja dočasne pijem Nescafe.. ako nejaké zviera 😂
@dopolbokaodrata To Ti musí odísť chlap, aby si si dala kávu?😁
alebo za Lexaurin, niekedy by bodol keď tu čítam príspevky 🙂
@lazzo kávovar odišiel.. Chlap plače so mnou
@dopolbokaodrata ja ich ignorujem
@dopolbokaodrata kym si neklesla na 3v1 si este ok ✌️😂
@jablkovastrudla bože, to by síce bolo zle, ale u mňa najväčšia tragédia sú tie kapsule. Či z hľadiska chuťového, tak aj ekologického.

pre radosť, môžeš niekomu poslať