icon

Ahojte, možno blbá otázka 🙈 ale načo sú tie srdiečka na modrom koníku? Mám ich 6 čo s nimi? :D alebo načo slúžia?
Ďakujem 😂

avatar

pre radosť, môžeš niekomu poslať

12. sep 2019
avatar

srdiecka su napriklad ked sa niekto nieco opyta alebo chce poradit tak za to mu poslu srdiecka alebo len tak pre radost

12. sep 2019
avatar

jedno som ti poslala, dá sa k tomu pridať aj odkaz

12. sep 2019
avatar
alex_p
autor

@lucka_ke
@tibka7 aha super ďakujem 🙂 a teda keď mám povedzme 7 srdiečok a pošlem srdce niekomu tak sa mi akože odráta? Alebo sa iba proste tak zbierajú :D

12. sep 2019
avatar

áno odráta

12. sep 2019
avatar

A môžeš sa zapájať do rôznych súťaží, aj tie bývajú za srdiečka. 🧡💛💚💙♥️

12. sep 2019
avatar

@alex_p odráta sa ked niekomu posles

12. sep 2019
avatar

Mohli by sa dať vymeniť napríklad za basu piva 😂

12. sep 2019
avatar

@dopolbokaodrata To je trošku odveci koment... Minimálne za dve basy piva a jednu basu šampusu...😛

12. sep 2019
avatar

A možno Ti niekto nejaké pošle - pre radosť, pre šťastie, len preto, že si... 😉

12. sep 2019
avatar

@lazzo alebo za nový kávovar.. Môj starý odišiel a ja dočasne pijem Nescafe.. ako nejaké zviera 😂

12. sep 2019
avatar

@dopolbokaodrata To Ti musí odísť chlap, aby si si dala kávu?😁

12. sep 2019
avatar

alebo za Lexaurin, niekedy by bodol keď tu čítam príspevky 🙂

12. sep 2019
avatar

@alex_p posielam ti zopár pre radosť

12. sep 2019
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
alex_p
autor

@lazzo a keď tam je že pošli poďakovanie. To čo presne znamená. Lebo som poslala poďakovanie je dní teraz niekto poslal srdiečko ale nestiahli mi z mojich. To mu príde iba správa že ďakujem? :D

12. sep 2019
avatar

@lazzo kávovar odišiel.. Chlap plače so mnou

12. sep 2019
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@alex_p Poďakovanie je zadarmo, dostane ho odosielateľ ♥️♥️♥️, Tebe sa sťahujú len poslané. 🙂

12. sep 2019
avatar
12. sep 2019
avatar

@alex_p A srdiečka sú anonymné, nevieš, kto Ti ich pošle a komu dakuješ

12. sep 2019
avatar
alex_p
autor

@miri1992
@lazzo aha ďakujem 🙂 tak už som zase o niečo múdrejšia 😅

12. sep 2019
avatar

@alex_p Nepreháňaj, ak toto patrí k múdrosti, tak to tu všetci sú kandidáti Nobelovej ceny za IQ...😁

12. sep 2019
avatar

@dopolbokaodrata ja ich ignorujem

12. sep 2019
avatar

@dopolbokaodrata kym si neklesla na 3v1 si este ok ✌️😂

12. sep 2019
avatar

@jablkovastrudla bože, to by síce bolo zle, ale u mňa najväčšia tragédia sú tie kapsule. Či z hľadiska chuťového, tak aj ekologického.

12. sep 2019