icon

Maminky z Bratislavy.Ptosim vas nejake tipy co vidieť v Bratislave so 16 ročnou ideme na 4 dni

avatar

UFO, krásny výhľad, Slavín večer, Devín, ZOO, Staré mesto, Michalska brána, socha Cumila, staré SND, Dom sv. Martina, hrad, hneď vedla je parlament, Modry kostolík, nábrežie je pekne, prejdete od starého mesta až po koniec eurovei, sú tam urobene posedenia, kavaiarne, od rieky vanie osviežujúci vzduch.
Potom sú tu už len nákupné centra, Nivy majú fajn strechu to by sa jej mihlo páčiť, dať si tam obed.

19. jún 2026
avatar

Večera alebo obed na Kamziku ..počas jedenia sa s vami otaca takže máš stále iný výhľad.

19. jún 2026
avatar

stará tržnica, plavba po dunaji, vláčikom po Bratislave, botanická záhrada

19. jún 2026
avatar

A ju bavi umenie Danubiana a vystava Vincent Van Gogh - multisenzoricka

19. jún 2026
avatar

Odporucam vybrat nejaku plavbu po Dunaji

19. jún 2026
avatar

Podla toho co ju bavi. Lebo nema vyznam sem pisat rozne pamiatky, muzea, galerie, ak k tomu nema vztah. Vacsina dievcat v tomto veku chce len po obchodoch chodit.
Ta multisenzoricka vystava Van Gogh je super, videla som to v Lisabone, ale zacina to az v polovici jula a je to v Boroch.

19. jún 2026
avatar

dakujem žienky,snád sa zorientujeme,my sme skor pešichodzky,ale plavba vypadábyť super

19. jún 2026
avatar
@muchotrafka298

Podla toho co ju bavi. Lebo nema vyznam sem pisat rozne pamiatky, muzea, galerie, ak k tomu nema vztah. Vacsina dievcat v tomto veku chce len po obchodoch chodit.
Ta multisenzoricka vystava Van Gogh je super, videla som to v Lisabone, ale zacina to az v polovici jula a je to v Boroch.

@muchotrafka298 ona má rada to čo ja,spoznávanie miest,pamiatky-ona nieje moc na tlanie po obchodoch a ani po zabavách

19. jún 2026
avatar
@alexalex1982

@muchotrafka298 ona má rada to čo ja,spoznávanie miest,pamiatky-ona nieje moc na tlanie po obchodoch a ani po zabavách

@alexalex1982 nepises, co ju zaujima. Ci chcete ist do galerie, ak ano, ake umenie preferujete, ci chcete muzea, ist na hrad, lodou na Devin. Tu je xy moznosti.

19. jún 2026
avatar
@muchotrafka298

@alexalex1982 nepises, co ju zaujima. Ci chcete ist do galerie, ak ano, ake umenie preferujete, ci chcete muzea, ist na hrad, lodou na Devin. Tu je xy moznosti.

@muchotrafka298 skor,hrady,zámky,študuje lesnícku školu,tak veci okolo toho,sokoliarstvo..

19. jún 2026
avatar
@alexalex1982

@muchotrafka298 skor,hrady,zámky,študuje lesnícku školu,tak veci okolo toho,sokoliarstvo..

@alexalex1982 tak potom sa obliecť do športového a ísť na železnú studienku, vyjsť hore až na biely kríz, dajú sa požičať bicykle, sú to veľmi pekne cyklotrasy
Mame aj vyhliadkové veže napr v Dúbravke a odtiaľ peši na Devín, botanická by sa jej mohla páčiť

19. jún 2026
avatar
@pribinak

@alexalex1982 tak potom sa obliecť do športového a ísť na železnú studienku, vyjsť hore až na biely kríz, dajú sa požičať bicykle, sú to veľmi pekne cyklotrasy
Mame aj vyhliadkové veže napr v Dúbravke a odtiaľ peši na Devín, botanická by sa jej mohla páčiť

@pribinak áno botanicku chce ísť pozrieť.chceme vidieť aj hrad a zahradu,snád potrafíme všade kde budeme chcieť

19. jún 2026
avatar

tak potom si jeden den (ak nebude nad 30st) urobte vylet

devinska nova ves (odvezte sa busom 20/21 (z centra), navstivte šrot park
https://www.devinskanovaves.sk/9528/prirodna-ga...

prejdite pešo (popis stromy k mostu chucka norrisa (inak most slobody), pod nim je bunker. popozerajte.

presunte sa smer Sandberg.
odtial viete vyjst hore na vyhliadkovu vezu devinska kobyla
odtial zbehnete dole do Devina (na hrad, zrucaninu)

pod hradom je aj molo, odkial chodia lode do centra

toto mate ako celodenny vylet (viete to dat aj opacnym smerom), presne vylet pre teens , naozaj turisticky

busy a elektricky najdes na imhd.sk

vsetko je to znacene, vsade su turisticke chodniky, pozri obrazky na google
alebo mapu na mapy.com

19. jún 2026