Maminky z Bratislavy.Ptosim vas nejake tipy co vidieť v Bratislave so 16 ročnou ideme na 4 dni
Večera alebo obed na Kamziku ..počas jedenia sa s vami otaca takže máš stále iný výhľad.
stará tržnica, plavba po dunaji, vláčikom po Bratislave, botanická záhrada
A ju bavi umenie Danubiana a vystava Vincent Van Gogh - multisenzoricka
Odporucam vybrat nejaku plavbu po Dunaji
Podla toho co ju bavi. Lebo nema vyznam sem pisat rozne pamiatky, muzea, galerie, ak k tomu nema vztah. Vacsina dievcat v tomto veku chce len po obchodoch chodit.
Ta multisenzoricka vystava Van Gogh je super, videla som to v Lisabone, ale zacina to az v polovici jula a je to v Boroch.
dakujem žienky,snád sa zorientujeme,my sme skor pešichodzky,ale plavba vypadábyť super
Podla toho co ju bavi. Lebo nema vyznam sem pisat rozne pamiatky, muzea, galerie, ak k tomu nema vztah. Vacsina dievcat v tomto veku chce len po obchodoch chodit.
Ta multisenzoricka vystava Van Gogh je super, videla som to v Lisabone, ale zacina to az v polovici jula a je to v Boroch.
@muchotrafka298 ona má rada to čo ja,spoznávanie miest,pamiatky-ona nieje moc na tlanie po obchodoch a ani po zabavách
@muchotrafka298 ona má rada to čo ja,spoznávanie miest,pamiatky-ona nieje moc na tlanie po obchodoch a ani po zabavách
@alexalex1982 nepises, co ju zaujima. Ci chcete ist do galerie, ak ano, ake umenie preferujete, ci chcete muzea, ist na hrad, lodou na Devin. Tu je xy moznosti.
@alexalex1982 nepises, co ju zaujima. Ci chcete ist do galerie, ak ano, ake umenie preferujete, ci chcete muzea, ist na hrad, lodou na Devin. Tu je xy moznosti.
@muchotrafka298 skor,hrady,zámky,študuje lesnícku školu,tak veci okolo toho,sokoliarstvo..
@muchotrafka298 skor,hrady,zámky,študuje lesnícku školu,tak veci okolo toho,sokoliarstvo..
@alexalex1982 tak potom sa obliecť do športového a ísť na železnú studienku, vyjsť hore až na biely kríz, dajú sa požičať bicykle, sú to veľmi pekne cyklotrasy
Mame aj vyhliadkové veže napr v Dúbravke a odtiaľ peši na Devín, botanická by sa jej mohla páčiť
@alexalex1982 tak potom sa obliecť do športového a ísť na železnú studienku, vyjsť hore až na biely kríz, dajú sa požičať bicykle, sú to veľmi pekne cyklotrasy
Mame aj vyhliadkové veže napr v Dúbravke a odtiaľ peši na Devín, botanická by sa jej mohla páčiť
@pribinak áno botanicku chce ísť pozrieť.chceme vidieť aj hrad a zahradu,snád potrafíme všade kde budeme chcieť
tak potom si jeden den (ak nebude nad 30st) urobte vylet
devinska nova ves (odvezte sa busom 20/21 (z centra), navstivte šrot park
https://www.devinskanovaves.sk/9528/prirodna-ga...
prejdite pešo (popis stromy k mostu chucka norrisa (inak most slobody), pod nim je bunker. popozerajte.
presunte sa smer Sandberg.
odtial viete vyjst hore na vyhliadkovu vezu devinska kobyla
odtial zbehnete dole do Devina (na hrad, zrucaninu)
pod hradom je aj molo, odkial chodia lode do centra
toto mate ako celodenny vylet (viete to dat aj opacnym smerom), presne vylet pre teens , naozaj turisticky
busy a elektricky najdes na imhd.sk
vsetko je to znacene, vsade su turisticke chodniky, pozri obrazky na google
alebo mapu na mapy.com
UFO, krásny výhľad, Slavín večer, Devín, ZOO, Staré mesto, Michalska brána, socha Cumila, staré SND, Dom sv. Martina, hrad, hneď vedla je parlament, Modry kostolík, nábrežie je pekne, prejdete od starého mesta až po koniec eurovei, sú tam urobene posedenia, kavaiarne, od rieky vanie osviežujúci vzduch.
Potom sú tu už len nákupné centra, Nivy majú fajn strechu to by sa jej mihlo páčiť, dať si tam obed.