Ako je to prosim pri bolesti ucha (podla mna synovi zacina zapal ucha), treba vymenny listok na orl? Uz od cca 2 nespi ze ho boli usko, od 7 ordinuje usna, tak ze by sme hned isli, Len neviem ci mozeme aj Bez listka
Treba listok urcite, drzim palce
Najprv k pediatričke, väčšinou to porieši aj ona
nasa sa stazovala na bolest uzka, pediater dal antibiotika, kvapky do nosa, aj do oci, lebo uz aj ocka mala za lepene, uz aj teplotu mala, pomohlo na druhy den ako zacala s antibiotikami bolo lepsie… ak uz ma velmi silne bolesti tak asi bude treba orl, ak je to v zaciatku tak by to mozno podchytil aj pediater
My sme šli k pediatricke, dala výmenný lístok a na orl nás vzali bez problému aj keď sa tam objednáva vopred
My sme isli k detskej dr. A ona nas poslala na orl. Ale zase to uz mala aj crp 92. A 39 teplotu.
Pri bolesti uška sme išli na ORL bez výmenného lístka.
Na orl treba výmenný