Ahojte, aký šampón používate pre svoje dcéry, 10 ročné? Má dlhé vlásky. Ďakujem
Tiež odporúčam Dixi, sú rôzne druhy. Dcéra používa pivonkový, ja čajovníkový.
Výborný je aj žihľavový.
Dixi lopuch
Aj u nás Dixi, aj ten detský aj žihľava, pivonka, čo mám doma použijem. Obe dcéry vlasy po pás
Ďakujem Vám, vidím na 1. mieste je Dixi, určite vyskúšam a tiež aj pre seba 🙂
Dcéra má skoro 8 rokov, obe máme vlasy po pás a používame Gliss, teraz tento:
https://www.mojadm.sk/schwarzkopf-gliss-sampon-...
Alvedere bud na kucerave vlasy alebo teraz sensitiv a krasne vonia bylinkami
ja pre 8 rocnu dceru pouzivam Loreal sampon aj kondicioner ku nemu.. ma po nom krasne leskle vlasy a konecne jej idu perfektne rozcesat.. tiez sme skusali vsetky mozne, ma vlasy po pas, po Dixi ich mala strasne domotane..
@summerparadise ďakujem, píšem si tiež do poznámky, určite vyskúšam aj tento.
Nam sa najviac osvedčil Dixi žĺtkový
My dixi zihlavovy, z ostatných mala lupiny, aj mladšia používa ten isty
Pridávam sa do "klubu Dixi"

ja mám síce syna, ale všetci používame dixi šampón. Dokonca aj ja.