Ahojte, prosim, nema niekto na predaj za symb. cenu, alebo zadarmo listky fialiek? postovne a balne samozrejme uhradim vopred na ucet, dakujeem 🙂
Mám ružovú, rastie ako divá a krásne kvitne
Ak by si mala modrú alebo bielomodrú vymením lístky 🙂
23. mar 2016
aliby28
autor@mikulasica do vnútra do črepníkov
23. mar 2016
Z jedného lístka, bez hnojenia, zemina z vonku nabratá 🙂
Práve odkvitla
23. mar 2016

ahoj to takych co rastu vonku ci vnutorne???