icon

Ahojte, vie mi niekto povedať či je vo Vrábľoch niekde ľadová plocha pre verejnosť? Ďakujem

avatar

Neviem o tom, jeden čas, ale už dobre dávno bývalo na školskom ihrisku, pri gymnáziu...inak vždy sme len na jazero chodili 🙂

6. jan 2019
avatar

Ja pravidelne stretavam pani z vrabel v zm na klzisku, tak predpokladam, ze u vas asi nebude...aj dnes bola 😉

6. jan 2019
avatar

Nie je...chodime do Zm a Nr

6. jan 2019
avatar
aliby28
autor

Dakujem baby 😊

7. jan 2019