icon

Ahojte, aku mate skusenost s Hornet Autosklo prosim?

avatar

Ahoj. My sme u nich dávali opravovať čelné sklo. Servis majú dobrý, auto sme mali rýchlo hotové. Kľudne odporúčam.

6. máj 2026
avatar

Odporucam 👍

11. máj 2026