Prosím Vás, už dlhšie premýšľam nad dlažbou v kuchyni, ale nemám podlahové kúrenie. Ma to zmysel meniť 🙈.. mame plávajúcu- q teda už po 8rokoch ju treba meniť. 😟
Stále som na vážkach ci to nebude chladne
máme dlažbu aj na chodbe a v kuchyni .. v lete fungujeme normálne bez papúč ( pri linke mám koberček) na jeseň a v zime máme s dcérkou papuče a manžel ten aj na boso to zvládla celoročne🙂
mame dlazbu v celom dome s vynimkou izieb, mam sice podlahove, ale nekurime nikdy, nosime papuce
@zuzana2104
@mimaapeto
@iwuska10 ďakujem Vám.. ved to, aby som po 8 rokoch len tak menila podlahy je uz dosť cez 🙈🙈🙈 v kuchyni plánujeme tak ci tak...v obývačke kvoli krbu tiež- len stále je to o zvyku 😟 cize sa len tak "zmierujem" s tým.
My mame podlahove len v kupelkach, kuchyna a chodba tiez dlazba, ale bez kurenia a ostatne izby plavacka. V kuchyni mam tie tenke 180 cm koberčeky a vobec mi nie je zima. A to chodim iba v ponozkach.
Ja mám napríklad v kuchyni a chodbe vinyl a veru by som ho už za dlažbu nikdy nemenila aj je pekný na pohľad, aj na dotyk "teplý" na boso mi na ňom nikdy nie je zima ako na dlažbe alebo aj plavacka je pre mňa studená dosť .. viem že na to si sa nepýtala, ja len že sú aj iné možnosti ako dlažba 😁 ale podlahové kurenie nemáme tak to porovnať neviem
A preco menite tak skoro? My mame 13 r plavacku a stale uplne v pohode. Aj okolo krbu a v kuchyni ziadni problem. Za mna dlazba chladna neutulna
mam dlazbu v obyvacke (dlaždice 60x60) kuchyni chodbe aj v zadveri je rovnaka a v jednej rovine bez prahov, dlažba je na týchto namáhaných miestach praktickejšia, ale teda mame podlahovku, lez ja som zmrlina ani v tych najvacsich horučavach nechodim bez slapiek aj ked ich mam na boso
Ja by som dlažbu už nikdy nechcela
v kuchyni máme dlažbu - bez podlahov. kúrenia... všetko Ok, len keď deťom niečo vypadne tak to je rozbité na márne kúsky - pohár, tanier....
Nerozmyslas nad kompozitnou podlahou? Je odolnejsia ako vinyl a nie studena a tvrda ako dlazba.
Dlažba je pocitovo chladná.preto sme ju všade nedávali.V papuciach by som kvôli dlažbe nechodila..tiež zvažujem meniť už sa v kuchyni laminát opotreboval..zvažujem drevo alebo vinyl.
Ja mam v kuchyni drevene parkety. Preco to chces menit?
Dlažbu sme dali preč, ostala len v kúpelni a vo wc- a tam máme podlahové kúrenie.
Vymenili sme za kompozitnú podlahu .
(Mne to bolo studené, tvrdé)
Dlažbu rozhodne nie, je to fakt hrozne studené, a za ďalšie v kuchyni keď ti cosi na ňu padne tak...
My sme dali vinyl a som max spokojná.
Vinyl. Nebudeš ľutovať.
My sme mali, bola mi zima, dali sme na ňu podlahu
Burame priečky - meníme celkovú dispozíciu ..uff ale ste ma teda zmietla ešte viac. Ano - som zásadne proti dlažbe 🤐 ale v kuchyni asi lepšie ( pretoze odtiaľ bude aj vchod na terasu )
Ja mám dlažbu bez podlahového, dám papuče a c pohode