icon
1 / 1
avatar
15. mar 2019
avatar

Len mascara

15. mar 2019
avatar

Až už mám makeup od rána tak si ho nechám aj keď idem cvivit/behat..keď nemám nelicim sa

15. mar 2019
avatar

Jasne, idem z prace a potom vsetko vytriem do papierovych utierok 🙂

15. mar 2019
avatar
15. mar 2019
avatar

nie...mám perm. make up

15. mar 2019
avatar

Nie. 🚲

15. mar 2019
avatar
15. mar 2019
avatar

Jedine špirálu troška upravím obočie a dám balzam na pery 😀

15. mar 2019
avatar

maskara a ruz. make up si nedavam.

15. mar 2019
avatar
15. mar 2019
avatar

nie nelicim

15. mar 2019
avatar

Tak troška špirála,balzam na pery lebo by to asi dobré nedopadlo 😀

15. mar 2019
avatar

nie nelíčim sa,radšej neriskujem,hoc sú aj vode odolné šminky ale ja sa lepšie cítim pri športe nenamaľovaná

15. mar 2019
avatar

Ak som namalovana, necham tak, ale obcas si nadavam :D idem cvicit, nie na modnu prehliadku, takze nepotrebujem byt ako z katalogu.

15. mar 2019
avatar
alohim
autor

@jatva nemala som na myslí prehnaný makeup ale decentný, napr. špirála čo sa tu objavuje ako odpoveď 🙂

15. mar 2019
avatar

Nie, Max korektor

15. mar 2019
avatar

Nie. Ja sa rada dobre spotim pri sporte, by to vyzeralo:(

15. mar 2019
avatar
alohim
autor

@isabellaa ak je len toto problém, sú aj vodeodolné produkty 🙂 samozrejme, závisí od každého osobného pocitu. Čo sa týka mňa, korektor, obočie a špirála ;)

15. mar 2019
avatar

@alohim stale plati, ze idem cvicit, nie na vystavu 🙂

15. mar 2019
avatar

Ja sa ráno rituálne namaľujem a keď idem cvičiť, nezmývam si to. Ale nosím len maskaru, prípadne linka a maskara, takže nič nesteká😀

15. mar 2019
avatar
15. mar 2019
avatar

@alohim mozno ten smajlik ta trochu zmiatol. Nepouzivam vodeodolne, ani sa nechystám. Sport su chcem užiť a nemat na sebe ziaden make up.

15. mar 2019
avatar

Ano, športujem aj s make up

15. mar 2019
avatar

Make up a spirala

15. mar 2019
avatar
15. mar 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Nie, druhí chlapi by sa mi smiali. 🙂

15. mar 2019
avatar
15. mar 2019
avatar

@lazzo 😂 takéto ankety čítajú chlapi?

15. mar 2019
avatar

@isabellaa Chcem byť v obraze. :D

15. mar 2019
avatar

@lazzo 😂😂😂😎

15. mar 2019
avatar
15. mar 2019
avatar
alohim
autor

@lazzo odpadnem z teba😅😅😅

15. mar 2019
avatar

Max len spirala

16. mar 2019
avatar
16. mar 2019
avatar

Make up

17. mar 2019
avatar

Nie...vracala som sa potom akoby s monoklami 😁

17. mar 2019
avatar
17. mar 2019
avatar
17. mar 2019
avatar

Ak som od rána namalovana tak to nechám tak a cvičím namalovana a to je prevazne stale 🙂

17. mar 2019
avatar
Autor komentár zmazal