u mna vazelina 🙂
Na suche ruky pouzivam excipial u lipolotio , aj moje pery su dost suche musim aj ja vyskusat to masielko na pery 😍
To je tá 010 Yes, I dew? 🙂
Neutrogena balzam na pery
Ja stále hľadám, čo si kúpiť.. Tento balzam aj zafarbí pery?
Vidím to tak, že si ho zaobstarám 🙂 som zvedavá 😊
Ja pouzivam hojivy zazrak z oriflame alebo extra zvlacnujuci krem z MK.
Vyskusam. Ja mam stale popraskane pery tak ani ruz nenosim lebo to vyzera hrozne.
A inak mas nadherne pery 😍
No. Budem úprimná: po prvom nanesení som mala pocit umeliny na perách. Nič príjemné. Mám ten istý odtieň ako ty, ale vyzerá úplne inak, než fotka.
Ale! 😀 celkom som si na to zvykla. Navyše v spojení s konturkou, už perám fakt nič nechýba a stráca sa nenápadne. Takže v podstate: poznám aj lepšie produkty, no toto viem tiež využiť na 100% 🙂
@paradize je to individuálne, napr. ja nič umelé necítim. Pocit, akoby som si dávala tekutý balzam. A ono sa to nedá porovnávať s klasickými či dlhotrvácnymi rúžmi. je to proste natónované masielko. Dlhotrvácne rúže bohužiaľ nerobia komfort a ak sú pery popraskané, vtedy kašlem na trvácnosť, chcem hlavne komfort. Tú fintu s kontúrkou robím tiež, aj s inými menej trvácnymi rúžmi.
Hojivy zazrak

U mna uz roky je naj "hojivy zázrak" z oriflame