Keď je veľmi hustý, tak ostane tak
13. jún 2024
Nic mu nebude 🙂
13. jún 2024
Ja mám tiež minuloročné malinové niektoré levitujúce, a sú ok.
13. jún 2024
Ja som sa tiež ľakla mne tak ostal čerešnový
13. jún 2024
Veď to je práveže dobre.
13. jún 2024
Je to v poriadku. Je tak hustý, že neklesne.. mne roky zostávajú džemy takto levitovať 😁😁
13. jún 2024
Ja robím tak, že po naplnení a zatvorení pohárov ich otočím hore dnom iba na tak 5-10 minút a potom ich otočím vrchnákom hore. Viečko pekne chytí za tu dobu, džem stečie nazad a nikdy sa mi žiadny nepokazil. 👍
13. jún 2024
edícia levitujúci džem ;)
13. jún 2024
Ja mávam už roky džem takto "vo vzduchu". Je fajnový, nepokazil sa nikdy.
13. jún 2024


Úplne v pohode