icon
1 / 1
avatar

Úplne v pohode

13. jún 2024
avatar
altaya
autor

@alyses1 úf, vďaka.

13. jún 2024
avatar

@altaya ja mam vzdy takto levitujuce😅🤣😂

13. jún 2024
avatar
13. jún 2024
avatar

Keď je veľmi hustý, tak ostane tak

13. jún 2024
avatar

Nic mu nebude 🙂

13. jún 2024
avatar

Ja mám tiež minuloročné malinové niektoré levitujúce, a sú ok.

13. jún 2024
avatar

Ja som sa tiež ľakla mne tak ostal čerešnový

13. jún 2024
avatar

Veď to je práveže dobre.

13. jún 2024
avatar

Je to v poriadku. Je tak hustý, že neklesne.. mne roky zostávajú džemy takto levitovať 😁😁

13. jún 2024
avatar

Ja robím tak, že po naplnení a zatvorení pohárov ich otočím hore dnom iba na tak 5-10 minút a potom ich otočím vrchnákom hore. Viečko pekne chytí za tu dobu, džem stečie nazad a nikdy sa mi žiadny nepokazil. 👍

13. jún 2024
avatar

@altaya to je džem s gelfixom, však? Ten to zvykne urobiť, keď sa nechá hore nohami do vychladnutia. Tiež sa chystám na malinový, len ja pasírujem tie zrniečka.

13. jún 2024
avatar

edícia levitujúci džem ;)

13. jún 2024
avatar

Ja mávam už roky džem takto "vo vzduchu". Je fajnový, nepokazil sa nikdy.

13. jún 2024
avatar
altaya
autor

@0silvia0 nie nie,.len cukor a kyselina citrónová. Odskúšané, vydržia aj rok (väčšinou sa ale zjedia rýchlo). Zrniečka nevadia v tomto, ale zas černice co som nepasirovala, tam je to cítiť, tento rok budem pasirovat

13. jún 2024
avatar
altaya
autor

@oxiba to je nový typ 😃

13. jún 2024
avatar

@altaya nasim deckam vadia aj v tomto zrniecka, nikto ho nechcel taky zrnieckovy jest, tak pasirujem🫣

13. jún 2024