Ahojte prosim nema niekto nazvys nalepky z kauflandu na cd? Nas by velmi potesili ak by niekto mal a nepotreboval. Dakujem krasne
alzbetalempelova
autor@jandakovamaria jeeej a mohla by som poprosit za postovne? Bola by som velmi vdacna
16. okt 2018
Poprosim adresu ;) a kolko si prosite vsetky? Ak budem dnes stihat behnut na postu poslem, najneskor zajtra .
16. okt 2018
@jandakovamaria dobrý večer náhodou už nemáte nálepky?
18. okt 2018
Dobry ;) bohuzial momentalnie nie ale ak nahodou budem mat budem myslet na vas ;)
18. okt 2018
@jandakovamaria ďakujem veľmi pekne
18. okt 2018
Ja mam ;)19 ks ;)