Baby Trhlina sa dá už niekde na nete pozrieť? Neviete? 🙏🙏🙏
Tazko. Na DVD sa sk a cz filmy davaju velmi neskoro. Mozno este kino verziu by si niekde zohnala.
Ani to nehľadaj, bola som na tom v kine, katastrofa, bola som velmi sklamana 😔
Ja som pozerala tie novšie na freefilm.to, neviem ci tam je aj tento
Bola som sklamaná z filmu veľmi
Tiež si myslím že o nič neprídeš keď to neuvidis
ale ona sa pyta, ci sa to da niekde pozriet... nepyta sa na vas nazor
Veru hej, ak si citala, nekaz si dojem.
Ja co viem tak niekedy v septembri by mala odvysielať joj.
@utte to fakt? Ja som knihu prečítala. Dosť ma chytila....
mali by to vysielat tusim na casti ako serial a doplnene o nejake sceny ktore ani vo filme neboli...
knihu posuniem, ak niekto chce, kúpená bola pre dvomi týždňami.
Počula som ze je to dobry film a dnes večer nieje nič v telke tak som chcela pozrieť,skoda no.. Ale aj tak ďakujem.
@janullka2008 velmi som sa na film tesila a doteraz nechapem 😂😁😀. Ale najlepsi nazor si spravis sama, ja som chcela len vyjadrit, ze tak ako ma kniha nadchla, film ma sklamal. A keby som knihu necitala, asi z kina ujdem, lebo by som uz vobec nerozumela.
@utte čítala som teraz recenzie na nete.... Asi v takom stile ako si napísala. Ze by ušli z kina. No nechám sa prekvapiť 😂😂😂kniha sa mi veľmi páčila....
@janullka2008 tak daj potom vediet, budem zvedava 😉
.