icon

co kupit pre syna na 3.narodeniny? za par tyzdnov oslavuj a ja vôbec neviem co kupit ☹

avatar

Nášho syna potešili veselé capačky. 🙂

15. okt 2015
avatar

U nas fici bajonikel transformer a dinosaury a teraz mimoni al puzzle

15. okt 2015
avatar

ja plánujem kúpiť auto na diaľkové ovládanie môjmu automaniakovi 😉

15. okt 2015
avatar

bicykel, lego? 🙂

15. okt 2015
avatar

@neocica hracek maju dost.

15. okt 2015
avatar

aj mna napada bycikel aj auto na dialkove je super

15. okt 2015
avatar

@jsv79 auto na dialkove dostal minuly rok na vianonoce

15. okt 2015
avatar

@henkal mna tiez napadol bicykel ale manzel ze nie, ze na co teraz na zimu kupovat 🙂 lego nie, tiez mame toho kopec

15. okt 2015
avatar

Bublifuk pre rpotešenie taká drobnosť 🙂

15. okt 2015
avatar

Nieco, s cim sa budete hrat spolu. Spolocensku hru, puzzle. Alebo pekna torta a spolocny vylet k tomu 😉 Byt s rodicmi tesi deti najviac 🙂

15. okt 2015
avatar

🙂 vaaaaa tak to mate komlikovane 🙂 ked vsetko ma drobec 🙂

15. okt 2015
avatar

to co ho bavi moj dostal napr. mikorofon , teraz gitaru , lebo sme zistili ze toto ho zaujima aj v skolke. musis vediet co ho bavi. nasho auta nebavia ani puzzle ani nic tvorive.

15. okt 2015
avatar

Ak ma dost hraciek, tak mu uz ziadne nekupuj. Radsej nieco zazitkove. Mnozstvom hraciek, podnetov a veci sa u deti zabija prirodzena aktivita, tvorivost... Cinnost dietata je to, co mu pomaha rozvijat jeho schopnosti najlepsie ako sa da 😉 Urcite aj ten tvoj ma rad nejaku cinnost (modelovanie, malovanie, montovanie, skrutkovanie...) Pozri na rozumnehracky.sk (tusim) alebo nieco podobne kreativne 😉

15. okt 2015
avatar

@papricka33 torta urcite bude. Na vylety chodime skoro kazdu nedelu alebo sobotu

15. okt 2015