icon
1 / 1
avatar

ahoj, mozem vediet ako vonia? dakujem❤

21. júl 2022
avatar
21. júl 2022
avatar

Krásna vôňa, tiež som si ju včera kúpila, 😘
No chanel je na prvom mieste😅 😍

21. júl 2022
avatar
amel
autor

@emili162 Douglas pise toto:

Vodná vôňa, ktorej názov znamená "voda radosti", zachytáva jednoduché šťastie vychádzajúce z prírodných živlov. Táto kvetinovo-drevitá dámska vôňa od Giorgia Armaniho obsahuje tóny citróna primofiore, jazmínovej vody a cédra s dosiahnutím drevito-citrusového nádychu. Bola vytvorená pre bezstarostnú, vyrovnanú a optimistickú ženu, ktorá žije v dokonalej harmónii s prírodou i sama so sebou. Predstavte si pravidelný rytmus vĺn so spŕškou vodného osvieženia a energiou citróna primofiore pre život prežitý absolútne naplno. Vôňa je tvorená ambrovo-drevitým základom, akordom cédra a hnedého cukru, ktorý je rovnako hlboký, návykový a príťažlivý ako oceán.

Ja mam tuto vonu rada uz niekolko rokov.Je to lahka,jemna a nevtierava vona.Mam rada vobe,ktore splynu s clovekom a tato to vie.
Opisat ju inak neviem😊

21. júl 2022
avatar

@amel oooo, dakujem, len som chcela vediet, ci je taka cista, lahka, ci tazka vona....😘

21. júl 2022
avatar
amel
autor

@emili162 lahucka ako vanok🙃

21. júl 2022
avatar

@amel presne taketo vone milujem.....dakujem❤ , nabuduce kupim

21. júl 2022
avatar

Moja najobľúbenejšia 🙂a jediná

21. júl 2022
avatar

Krásne gesto🙂

21. júl 2022
avatar

@fadama ktora chanel je taka naj

21. júl 2022
avatar

@laura156 ja používam uz roky mademoiselle 😍😘

21. júl 2022
avatar

Vona pekna,len vydrz za mna nic moc

21. júl 2022
avatar
amel
autor

@terina25 mne vyhovuje,lebo vonu nevnimas Ty,ale okolie.Mam doma celkom peknu zbierku voni,k tejto sa stale vratim.
Vone su strasne individualna zalezitost....ta ista vona vonia na kazdom inak.

21. júl 2022
avatar

Môžem sa tu priftriet s otázkou prosím? Objednala som si voňavku z Oriflame cez to vyskúšaj ma krásna vôňa a keď ju mam doma mi hrozne smrdí?

21. júl 2022
avatar
amel
autor

@monika420 mozno odpoved od veci,ale nie je moznost v Oriflame moznost vratit vyrobok i ked ho vyskusas?Popytaj sa .

21. júl 2022
avatar

Ja mám tiež túto vôňu doma ale na mňa je to v lete zabiják. V jeseni ju nosím ale rada. Neviem prečo je mi taká silná lebo zároveň je aj svieža citrusovo mätová,taká vodná ale v horúčavách ma z nej bolí hlava.Tušim je aj vo verzii toaletky tá by mohla byť slabšia.A čo sa týka výdrže ja ju cítim teda dosť dlho hlavne na oblečení alebo vlasoch

21. júl 2022
avatar

Velmi pekne od neho 🙂

21. júl 2022
avatar

Takych vnimavych chlapov treba naklonovat 🙏

21. júl 2022
avatar

Jedna z mojich oblubenych, ktoru mam vzdy doma 🥰 V lete este Biotherm Eau Pure a Roberto Cavalli Paradiso 🙂

21. júl 2022
avatar

Moja mamina ju pouziva 😉 mas vsimaveho manzela 👏👍🤗

21. júl 2022
avatar

Moja najoblubenejsia 😍

22. júl 2022
avatar

Super voľba. Tiez ju mam veľmi rada. Teraz v Turecku som, k nej prišla ani neviem ako 🤭 Turek mi ju priam natlacil do kabely. O jej originalite netreba hovoriť 🤭

24. júl 2022
avatar
amel
autor

@lucia1080 fu...a vonia?Ja nemam v Turecku problem s nicim,ale vonavku by som nedala 😀

24. júl 2022
avatar

@amel od pravej vône to ma ďaleko. Ako osviežovač do WC to stačí. Ale vies ako v Turecku, prechádzas po bazári a kúpiš aj co nechces😁

24. júl 2022