icon

Od pondelka som za ala pracovať, je to 8,30 hod. na nohách, behám, lietam ako straka. Mam klasické gumené šľapky Nike a strašne ma bolia nohy, ale nenormálne. Poraďte mi na nohy niečo. Aké šľapky poradíte? Dik

avatar

peter legwood nedam na ne dopustit.

20. aug 2022
avatar

Babe ký, práveže aj tieto co mam majú takéto pichliace, nemajú síce klenbu urobenu, ale mam pocit, ze mi horia nohy od tých pichliacov

20. aug 2022
avatar

@amstelko V tých pichliacovych ja osobne nevydržím viac ako hodinu

20. aug 2022
avatar

Mne zasa vadí tá zvýšená časť pod pätou.

20. aug 2022
avatar

@amstelko veď sú tam aj bez pichliačmi a pozri si tvarovanú klembu

20. aug 2022
avatar

Birkenstock sú pohodlne a nebolia má z nich nohy. Vyborne poslúžia aj tie lacnejšie umelohmotné. Eva Madrid ….

20. aug 2022
avatar

@amstelko peter legwood nemaju pichliace, super tvarovanie , ak mas moznost vedia ti teplom vytvarovat presne na tvoju nohu.

20. aug 2022