Od pondelka som za ala pracovať, je to 8,30 hod. na nohách, behám, lietam ako straka. Mam klasické gumené šľapky Nike a strašne ma bolia nohy, ale nenormálne. Poraďte mi na nohy niečo. Aké šľapky poradíte? Dik
peter legwood nedam na ne dopustit.
20. aug 2022
amstelko
autorBabe ký, práveže aj tieto co mam majú takéto pichliace, nemajú síce klenbu urobenu, ale mam pocit, ze mi horia nohy od tých pichliacov
20. aug 2022
Mne zasa vadí tá zvýšená časť pod pätou.
20. aug 2022
Birkenstock sú pohodlne a nebolia má z nich nohy. Vyborne poslúžia aj tie lacnejšie umelohmotné. Eva Madrid ….
20. aug 2022
https://www.lubica.sk/m15-p12039