Dve sestry, Sara (14) a Tiana (13), boli švédskymi úradmi odobraté rodičom a už viac ako 3 roky nemôžu byť doma. Medzi dôvodmi, ktoré úrady uvádzali, sa objavila kresťanská výchova rodiny, pravidelná účasť na bohoslužbách a ich náboženský spôsob života.
Teraz hrozí, že budú od svojej rodiny oddelené natrvalo.
Prosím podpíšte túto medzinárodnú petíciu na ich záchranu! Kliknite tu: https://cgo.ac/scADD2Fq9 Vďaka
ak to bol krestansky smer letničari tak to bolo opravnené ,zlatá stredna cesta
švédi vedia čo robia
@sara07 vies o ich prislusnosti viac? Lebo co som zatial citala, tak vsade sa pise, ze dovodom je podla prokuratury extremisticke nabozenske vyznavanie a ich dokaz je, ze rodina chodi 3x do tyzdna na modlenie sa do kostola a dievky mali v 10 a 11 rokoch zakaz makeupu a mobilu.🤐🤐🤐 a vzali im iba tieto 2 deti, zvysnych 5 maju u seba a maju vsetky oficialne papiere na preukazanie "vhodnej vychovy"... 🤨🤨🤨
@sara07 vies o ich prislusnosti viac? Lebo co som zatial citala, tak vsade sa pise, ze dovodom je podla prokuratury extremisticke nabozenske vyznavanie a ich dokaz je, ze rodina chodi 3x do tyzdna na modlenie sa do kostola a dievky mali v 10 a 11 rokoch zakaz makeupu a mobilu.🤐🤐🤐 a vzali im iba tieto 2 deti, zvysnych 5 maju u seba a maju vsetky oficialne papiere na preukazanie "vhodnej vychovy"... 🤨🤨🤨
@vevesh mne občas stačí krestanská vzorka tu na mk,
@vevesh mne občas stačí krestanská vzorka tu na mk,
@sara07 ja to chapem, ale svedsky system a socialka je neslavne preslaveny tym, ze odoberaju deti z normalnych rodin, kde sa naskytne prilezitost, a prideluju ich na adopciu svedom....a kto vynahradi ci zaplati tu psychicku ujmu rodine a tym detom?....
@sara07 ja to chapem, ale svedsky system a socialka je neslavne preslaveny tym, ze odoberaju deti z normalnych rodin, kde sa naskytne prilezitost, a prideluju ich na adopciu svedom....a kto vynahradi ci zaplati tu psychicku ujmu rodine a tym detom?....
@vevesh potom môžeme íst dalej , rusi sa neparajú vôbec s ničím, tam to svetu nejak nevadí alebo je to iné
@vevesh potom môžeme íst dalej , rusi sa neparajú vôbec s ničím, tam to svetu nejak nevadí alebo je to iné
@sara07 a co ma prepanajana rusko spolocne s tym, ze severske krajiny prehnane a castokrat bezdovodne odoberaju normalnym rodinam deti na adopciu domacim obyvatelstvom, ktore sa v produktivite deti nepretrhne?
ak to bol krestansky smer letničari tak to bolo opravnené ,zlatá stredna cesta
švédi vedia čo robia