icon

Prosím máte niekto skúsenosť s objednávaním lustra príp.iného tovaru zo stránky Beliani? Odporúčate či ? Ďakujem vopred za postrehy

avatar

mám pár vecí od nich. ja som nemala žiadne problémy s tovarom…

Dnes o 05:35