Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
    Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

    Baby, dá sa na pošte zistiť, koľko obyčajných listov bolo v konkrétny deň podaných a koľko reálne aj poštu opustilo? Proste či je možné, aby si zastupujúca poštárka "prilepšovala" odkladaním takýchto listov.

    Baby, ktoré využívate instagram. Ako a kde a či sa vôbec dá nahlásiť neoprávnené použitie fotky môjho manžela s deťmi. Ani jeden z nás instagram nemá - meno aj profil je vymyslený, no profilová fotka je reálna. Dá sa to niekde nahlásiť, blokovať, či inak riešiť?

    Maminy, pravdepodobne som vo fáze "bez nápadov", takže potrebujem trošku našepkať 🙂 Budúci víkend robíme oslavu dcérkiných 6-tich narodenín - bude to len čisto detská oslava. No ja som bez nápadov, ako a čím zaujať deti. Či ich nechať len tak nech sa pohrajú samé alebo im niečo vymyslieť? Ozdoby a jedlo je už poriešené, no program mi zatiaľ chýba ☹

    Skúste poradiť. Syn má/mal kiahne a mal ich aj v ústach na ďasnách. Teraz mu tam chrasta odpadla a chýba mu z ďasna celý kúsok nad predným horným zubom (celý zub je odhalený). Myslíte si, že mu to ďasno tam dorastie alebo ho mám zobrať k zubárovi, aby mu to nejak zašil? Bojím sa, či sa zub nezačne kývať a nevypadne mu.