Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Baby, dá sa na pošte zistiť, koľko obyčajných listov bolo v konkrétny deň podaných a koľko reálne aj poštu opustilo? Proste či je možné, aby si zastupujúca poštárka "prilepšovala" odkladaním takýchto listov.

  Baby, ktoré využívate instagram. Ako a kde a či sa vôbec dá nahlásiť neoprávnené použitie fotky môjho manžela s deťmi. Ani jeden z nás instagram nemá - meno aj profil je vymyslený, no profilová fotka je reálna. Dá sa to niekde nahlásiť, blokovať, či inak riešiť?

  Maminy školákov, existuje nejaká tabuľka, koľko množstva (hmotnosti) jedla by mali dostávať na obed deti v školách? Viem, že na 1-4 sú to menšie porcie a na 5-9 väčšie, ale kde môžem zistiť presné údaje? Nezdá sa mi totiž porcia, ktorú dostávajú na obed. (a nielen mne ☹ )

  Maminy, pravdepodobne som vo fáze "bez nápadov", takže potrebujem trošku našepkať 🙂 Budúci víkend robíme oslavu dcérkiných 6-tich narodenín - bude to len čisto detská oslava. No ja som bez nápadov, ako a čím zaujať deti. Či ich nechať len tak nech sa pohrajú samé alebo im niečo vymyslieť? Ozdoby a jedlo je už poriešené, no program mi zatiaľ chýba ☹

  Skúste poradiť. Syn má/mal kiahne a mal ich aj v ústach na ďasnách. Teraz mu tam chrasta odpadla a chýba mu z ďasna celý kúsok nad predným horným zubom (celý zub je odhalený). Myslíte si, že mu to ďasno tam dorastie alebo ho mám zobrať k zubárovi, aby mu to nejak zašil? Bojím sa, či sa zub nezačne kývať a nevypadne mu.