icon

Nase vytuzene dieta je konecne na svete dakujem vsetkym za podporu

avatar

Gratulujem 🙂

Odpovedz
26. nov 2010
avatar

@jawan dakujeme

Odpovedz
26. nov 2010
avatar

jeeeeej gratulujem cerstva mamicka 🙂

Odpovedz
26. nov 2010
avatar

gratulujem princezne Lii a maminke prajem vela mliecka, drzte sa kocky 🙂

Odpovedz
26. nov 2010
avatar

prajem vam vela zdravia a stastia a vsetko,len to dobre do zivota🙂

Odpovedz
27. nov 2010
avatar

je krásna, všeeetko najlepšie celej rodinke.-)

Odpovedz
28. nov 2010
avatar

@martinka17 velke dik

Odpovedz
28. nov 2010
avatar

gratulujem...nech ste zdravucky...

Odpovedz
28. nov 2010
avatar

blahoželám k maličkej.....mali ste podobní príbeh ako my - predčasné odtečenie plodovej vody a maličká sa začala pýtať na svet. U mňa to bolo ale na začiatku 37tt.
Ako sa vám teraz darí? Koľko váži maličká? Nemá problémy s papaním? Lebo my s tým dosť bojujeme, malá si nedokáže vytiahnúť koľko potrebuje, potom je hladná, tak odsávam do zbláznenia...A so žltačkou ako? Lebo nám ešte doma stúpli hodnoty bilirubínu, ale už je to lepšie, hoci je stále trošilinka žltučká.
Držte sa baby 🙂

Odpovedz
29. nov 2010
avatar

@zuzu1111 joj tak tiez ste cerstve tak gratulujem dodatocne😀....no ked nas prepustali tak Liuska vazila 2170g teraz ma vsak uz urcite viac lebo priberala denne takmer 50g je to taky hladosko papa tak ze az hltaa nema dna😀 vyzmyka ma uplne do poslednej kvapky a potom sa smejeme s muzom ze uz ona nevladze len odfukuje lebo je hotova.....niekedy spi uzasne celu noc ale teraz v noci sa budila kazdu hodku dve ale za 10minut spala😀 my sme zltku chytili v nemocke hned ale nesvietili nas a teraz uz je ok😀 aj vy sa drzte vy mate teraz kolko?

Odpovedz
29. nov 2010
avatar

tak to máš super, že máš takého papkáčika...ja neviem, či to my ešte "rozchodíme", už asi dosť zvykla na fľašu, aj v nemocke jej dávali, kým som nemala mliečko, potom moje odsaté, lebo veľmi zle sa prisávala, my aj s technikou máme problém -teoreticky to mám naštudované, ale moja malá vôbec nefunguje ako bábätká z tých brožúrok 🙂...naša tiež celkom pekne spinká, keď je dobre napapaná.....My sme mali pri prepúšťaní z pôrodnice 2360g a na poslednej poradni minulý utorok už mala 2780g.

Odpovedz
29. nov 2010
avatar

@zuzu1111 tak to je super nevadi zaklad ze ma tvoje mliecko aspon ked uz nie cicik😀 ja mam tolko mlieka ze dnes som musela trochu si odsat lebo mala sa nemohla chytit take som ich mala naliate.........inak u nas v nemocke krmili striekackou aby si babatka nezvykali na flasku☹ ale nastastie moja chyta vsetko ojeda si aj rukavicky aj moje palce ale svoje nechce..my ideme do poradne teraz prvykrat az 8.12.2010tak som zvedava kolko sme nabrali a dovtedy este aj tak daleko

Odpovedz
30. nov 2010
avatar

gratulujeme 🙂)veľa zdravíčka držíme palce

Odpovedz
23. jan 2011
avatar

gratulujeme 🙂)veľa zdravíčka držíme palce

Odpovedz
23. jan 2011