icon
1 / 1
avatar

Veru, dcerka si z nemocnice pamata iba ich 🙂

13. okt 2018
avatar

@adri266 moj maly cakal na nich kazdy den su fakt dobri,mna pobavili tiez🙂

13. okt 2018
avatar

Moj syn ich nemoze ani vidiet... a to sa mi nepaci,ze aj ked videli,ze je mu to neprijemne,neodisli...

13. okt 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@piacere u nas to bolo podobne. Syn to tiez nemusel a oni sa tam nasilu snazili. Bolo to neprijemne.

13. okt 2018
avatar

@renab my sme boli na kontrolu potom na Kramároch a stretli sme ich na chodbe a synátor už z diaľky keď ich videl zašomral "jeeežiš, nieee"... 🙄

13. okt 2018
avatar

@piacere syn lezal v martine a bolo to davno, ale na nich nezabudol. Keby sa to mohlo vratit spat, asi by som ich slusne poprosila, aby odisli. Nie vsetkym detom ich vystupenia pridu zabavne a este ich aj nutit, aby sa do nich zapojili...

13. okt 2018
avatar

@piacere
@renab ja môžem hodnotiť len kladne,inak by som to sem nedala,my keď sme tam boli prechádzala som s malým z izby do izby a bavili sa všetky deti😆
Ale chápem nie všetkým sadnú😉

14. okt 2018