andrea561
25. sep 2018
1124 

CURAPROX BE YOU

Je švajčiarska značka, ktorá sa stará o naše zuby a ďasná. Sú vyvinuté tak, aby boli v plnení svojej úlohy maximálne efektívne a zároveň sú k zubom aj ďasnám mimoriadne šetrné. Novinka zubná pasta BE YOU ponúka mnoho príchutí a pritom udržuje zuby zdravé.

V pondelok ráno ma príjemne prekvapil kuriér s balíčkom zubných pást a kefiek od spoločnosti CURAPROX. Balíček obsahoval 3 druhy zubných pást: ZUBNÁ PASTA BE YOU CANDY LOVER, ZUBNÁ PASTA BE YOU DAYDREAMER a ZUBNÁ PASTA BE YOU EXPLORER. Navyše obsahoval zubné kefky, stojany na zubné kefky, brožúrky, nálepky a omaľovánku pre deti. Prvá ma zaujala farebnosť obalov a voňa.

Dlhší čas celá rodina používame produkty od spoločnosti Curaprox, ako zubné kefky, zubné pasty, medzizubné kefky a zubnú niť. Dcérka mala ako bábätko taktiež hryzadielko CURAPROX Baby.

Hneď prvý večer sme otvorili s mužom prvú zubnú pastu Candy Lover. Pasta krásne voňala po červenom melóne. Chuť bola rovnaká ako voňa. Sladká pasta s drobnými kúskami mentolu.  Po umytí zubov v ústach ostane prijemná chuť a pocit sviežosti. Bola som potešená faktami, že pasta obsahuje mnoho bylinných a rastlinných výťažko. Má tiež antibakterálne účinky. Pasta je vhodná od 6 rokov, takže dcérka hneď vyskúšala. Ju však trošku štípala.

Ďalšie ráno sme otvorili ďalšiu z noviniek ZUBNÚ PASTU BE YOU EXPLORER. Pasta mala rovnakú konzistenciu ako predchádzajúca, s drobnými kúskami mentolu. Pre mňa bola táto chuť menej sladká a príjemnejšia. Tiež ostal po paste príjemný pocit sviežosti v ústach. Túto chuť sme si s mužom zamilovali.

Posledná na rade ostala ZUBNÁ PASTA BE YOU DAYDREAMER. Má chuť po černici. Tiež je sladšia, ale príjemne používajúca. Po umývaní ostala v ústach príjemná chuť po černici a mentole.

Každá pasta má svoju vlastnú voňu, farbu a chuť. Páči sa mi ich ich veľká škála farebných odtieňov. Je to veľmi milé a vyčarí to úsmev na tvári. Celkovo som so zubnými pastami spokojná. Potvrdzujem, že aj sladké pasty môžu byť pre zuby prospešné. Bieliace účinky pasty som ale nepostrehla, kedže som ich používala len 2 týždne. Možno po dlhšom používaní budú viditeľné účinky. Každopádne nahradil to pocit sviežosti a žiarivosti. Už teraz sa teším ako vyskúšame ďalšie príchute.

Takže kto váha, šup do toho. Budete spokojní  🙂

#test_curaprox2

#recenzia

Odporúčame

Zatial pouzivam iba kefky /uz dlho/ a pre mna su top...

19. sep 2018

Pouzivame celá rodina, kefky, pasty, ..

20. sep 2018

Začni písať komentár...

Odošli