Tak sme skúsili niečo nové. Začali sme chodiť s drobcom na Déveny cvičenie. Cvičia to maďarské fyzioterapeutky. Síce mi to celých 55 minút preplakal, ale je to jemná technika. Myslím, že mu to trošku pomohlo, keď iné nie, aspoň mi ho dobre ponaťahovala. Už sa teším, o dva týždne cvičia opäť. Dúfam, že mu to aspoň trochu pomôže.😃
Jasne že pomôže. Neboj. Inak uz asi druhy tyz.sa stále chystam že ti zavolám a podám tie vrchnaciky a tie 2% čo som robila DP.
24. mar 2016
držím palce 🙂
26. mar 2016
držím palce, nech cvičenie pomáha 😉