Ja som s mojim manzelom chodila do skolky, presne takto sme sa hravali na ,,rodinu,, na zakladke sme sa kamosili, na strednej troska pauza, koncom strednej sme spolu zacali chodit a ked sme mali 21 sme sa vzali a sme spolu doteraz 🙂 16rokov
Dcéra má už od škôlky manžela,chodia spolu do prvej triedy. Dohadujú si rande na Ihrisku. Počas školského karnevalu mali svoj manželský tanec aj pusa bola a ešte ich to drží. Ja sa tiež natom smejem,že dokedy ich to vydrží držať. Zlatý sú. Tieto lásky skolkarske,ach. 😄
@nikulincek Ha, ha... zevraj dcera ma mazela... Aj nasi dvaja sa "dali dokopi" v prvy den co sa stretli na zapise do skolky pred 2 rokmi. Boli sme v telocvicni. Kym sme cakali, vsetky deti poslusne sedeli s rodicmi na lavickach a 2 deti behali ako besne vzadu na zinienkach - moj syn a jeho nova kamaratka. Odtedy su nerozlucni kamarati. Su ako dvojicky. Uplne rovnake tvrdohlave a akcne povahy a preto maju "talianske" manzelstvo. Ale po kazdej hadke sa vzdy udobria.
Aj syn malbtakuto lásku vydržala dlho od 4 rokov do 9 asi... Zlaté to bolo. Chodili sa vyhrávať aj do knižnice tam mali vybavený domček tak spolu žehlili a varili... 🫢
Ja som s mojim manzelom chodila do skolky, presne takto sme sa hravali na ,,rodinu,, na zakladke sme sa kamosili, na strednej troska pauza, koncom strednej sme spolu zacali chodit a ked sme mali 21 sme sa vzali a sme spolu doteraz 🙂 16rokov
@anissee Och, to je take mile. Uzasny pribeh. Tu sa skutocne da povedat ze ste si sudeni.
Aj syn malbtakuto lásku vydržala dlho od 4 rokov do 9 asi... Zlaté to bolo. Chodili sa vyhrávať aj do knižnice tam mali vybavený domček tak spolu žehlili a varili... 🫢
@oskvarka A oni to beru normalne tak vazne, ze. 😀 Velmi zlate.
Aj moja dcéra mala v škôlke manžela(lebo sadili spolu kvietok) , lenže "manžel" odišiel do inej škôlky a je po láske. Teraz sveto svete tvrdí že ona nebude mať muža ani deti, bude mať 6 ale ma v tom očividne jasno 😀
Mala som na zakladke spoluziakov, uz niekedy v prvom rocniku sa "dali dokopy," teraz maju skoro 40 a stale su spolu.
Moja najmladšia sa ako predskolacka vydala,normálne im deti spravili svadobný obrad.No a po prázdninách v 1.triede si ju "manžel" už nevšímal.Tak nešťastná mi vraví,že prečo je taký,keď ani rozvod nemali ?
Teraz sú siestaci a stále si protivia,ale to sú také dotahovacky už pubertálne.Sama som zvedavá ,ako to nakoniec bude,často o ňom rozpráva,že čo si navzájom vyviedli
Moj syn ked bol skolkar kazdy den chodil za mnou: "Mama potrebujem oblek idem sa zenit." A stale som sa na tom smiala, ze hej jasne. A potom mi prisla jeden den fotka od ucitelky - dievcatko pekne vyfintene a aj zavoj malo a moj syn v teplakoch a tricku mali svadbu. 😂🙈
teraz sa stretli na prijmackach na 8 rocne gymko, tak som sa smiala, ze ak ich oboch prijmu, bude to foto na ich oznamkach, ked pojdu o 8 rokov maturovat... 😂
Ja mam zata uz od siestich mesiacov mojej dcery, este sa len v autosedackach hojdali, ale rozumeju si stale
Moja dcéra mala manžela v škôlke tri roky. Jedného dňa mi oznámila, že sa musia rozviesť, lebo sa sťahuje do iného mesta 🤷♀️ už je dospelá a často na to spomína, pamätá si ho.
Ja umrem z tych deti. Svadbu robia, manzelstva a este aj rozvody, ha ha. To je take mile. Oni vedia ze je to nieco dolezite v zivote.
Ja umrem z tych deti. Svadbu robia, manzelstva a este aj rozvody, ha ha. To je take mile. Oni vedia ze je to nieco dolezite v zivote.
@andreatytler ja som tak mala “frajera” v prvej triede, no potom sa mu rozviedli rodicia a dali ho na inu skolu… no a ked sme sa po 20 rokoch stretli, obaja sme si to stale pamatali😄 ktovie, ako by to dopadlo, keby tam zostane😃 hovoril, ze dlho to riesil, ze ja som zostala tam a on inde ..🤭🫶
@andreatytler ja som tak mala “frajera” v prvej triede, no potom sa mu rozviedli rodicia a dali ho na inu skolu… no a ked sme sa po 20 rokoch stretli, obaja sme si to stale pamatali😄 ktovie, ako by to dopadlo, keby tam zostane😃 hovoril, ze dlho to riesil, ze ja som zostala tam a on inde ..🤭🫶
@123467 urcite nieco bude na tychto rannych vztahoch. Deti si vyberaju uplne prirodzene niekoho s kym je im dobre a s kym si povahovo sadnu.
@123467 urcite nieco bude na tychto rannych vztahoch. Deti si vyberaju uplne prirodzene niekoho s kym je im dobre a s kym si povahovo sadnu.
@andreatytler presne 🙂 to su este take tie uprimne priatelstva 🙂


Dcéra má už od škôlky manžela,chodia spolu do prvej triedy. Dohadujú si rande na Ihrisku. Počas školského karnevalu mali svoj manželský tanec aj pusa bola a ešte ich to drží. Ja sa tiež natom smejem,že dokedy ich to vydrží držať. Zlatý sú. Tieto lásky skolkarske,ach. 😄