icon

Moje 6 rocny syn si uz naplanoval svadbu so svojou najlepsou kamaratkou. Maju svadobnu fotku vedla nasej a dnes si natrenovali svadobny tanec. My rodicia sa na tom naramne zabavame. Ak sa skutocne raz zoberu tak toto urcite vytiahnem na ich svadbe.

avatar

Dcéra má už od škôlky manžela,chodia spolu do prvej triedy. Dohadujú si rande na Ihrisku. Počas školského karnevalu mali svoj manželský tanec aj pusa bola a ešte ich to drží. Ja sa tiež natom smejem,že dokedy ich to vydrží držať. Zlatý sú. Tieto lásky skolkarske,ach. 😄

12. máj 2026
avatar

Ja som s mojim manzelom chodila do skolky, presne takto sme sa hravali na ,,rodinu,, na zakladke sme sa kamosili, na strednej troska pauza, koncom strednej sme spolu zacali chodit a ked sme mali 21 sme sa vzali a sme spolu doteraz 🙂 16rokov

12. máj 2026
avatar
@nikulincek

Dcéra má už od škôlky manžela,chodia spolu do prvej triedy. Dohadujú si rande na Ihrisku. Počas školského karnevalu mali svoj manželský tanec aj pusa bola a ešte ich to drží. Ja sa tiež natom smejem,že dokedy ich to vydrží držať. Zlatý sú. Tieto lásky skolkarske,ach. 😄

@nikulincek Ha, ha... zevraj dcera ma mazela... Aj nasi dvaja sa "dali dokopi" v prvy den co sa stretli na zapise do skolky pred 2 rokmi. Boli sme v telocvicni. Kym sme cakali, vsetky deti poslusne sedeli s rodicmi na lavickach a 2 deti behali ako besne vzadu na zinienkach - moj syn a jeho nova kamaratka. Odtedy su nerozlucni kamarati. Su ako dvojicky. Uplne rovnake tvrdohlave a akcne povahy a preto maju "talianske" manzelstvo. Ale po kazdej hadke sa vzdy udobria.

12. máj 2026
avatar

Aj syn malbtakuto lásku vydržala dlho od 4 rokov do 9 asi... Zlaté to bolo. Chodili sa vyhrávať aj do knižnice tam mali vybavený domček tak spolu žehlili a varili... 🫢

12. máj 2026
avatar
@anissee

Ja som s mojim manzelom chodila do skolky, presne takto sme sa hravali na ,,rodinu,, na zakladke sme sa kamosili, na strednej troska pauza, koncom strednej sme spolu zacali chodit a ked sme mali 21 sme sa vzali a sme spolu doteraz 🙂 16rokov

@anissee Och, to je take mile. Uzasny pribeh. Tu sa skutocne da povedat ze ste si sudeni.

12. máj 2026
avatar
@oskvarka

Aj syn malbtakuto lásku vydržala dlho od 4 rokov do 9 asi... Zlaté to bolo. Chodili sa vyhrávať aj do knižnice tam mali vybavený domček tak spolu žehlili a varili... 🫢

@oskvarka A oni to beru normalne tak vazne, ze. 😀 Velmi zlate.

12. máj 2026
avatar
@anissee

Ja som s mojim manzelom chodila do skolky, presne takto sme sa hravali na ,,rodinu,, na zakladke sme sa kamosili, na strednej troska pauza, koncom strednej sme spolu zacali chodit a ked sme mali 21 sme sa vzali a sme spolu doteraz 🙂 16rokov

@anissee to je krasne 😍😍

12. máj 2026
avatar

Aj moja dcéra mala v škôlke manžela(lebo sadili spolu kvietok) , lenže "manžel" odišiel do inej škôlky a je po láske. Teraz sveto svete tvrdí že ona nebude mať muža ani deti, bude mať 6 ale ma v tom očividne jasno 😀

12. máj 2026
avatar

Mala som na zakladke spoluziakov, uz niekedy v prvom rocniku sa "dali dokopy," teraz maju skoro 40 a stale su spolu.

12. máj 2026
avatar

Moja najmladšia sa ako predskolacka vydala,normálne im deti spravili svadobný obrad.No a po prázdninách v 1.triede si ju "manžel" už nevšímal.Tak nešťastná mi vraví,že prečo je taký,keď ani rozvod nemali ?
Teraz sú siestaci a stále si protivia,ale to sú také dotahovacky už pubertálne.Sama som zvedavá ,ako to nakoniec bude,často o ňom rozpráva,že čo si navzájom vyviedli

12. máj 2026
avatar

Moj syn ked bol skolkar kazdy den chodil za mnou: "Mama potrebujem oblek idem sa zenit." A stale som sa na tom smiala, ze hej jasne. A potom mi prisla jeden den fotka od ucitelky - dievcatko pekne vyfintene a aj zavoj malo a moj syn v teplakoch a tricku mali svadbu. 😂🙈
teraz sa stretli na prijmackach na 8 rocne gymko, tak som sa smiala, ze ak ich oboch prijmu, bude to foto na ich oznamkach, ked pojdu o 8 rokov maturovat... 😂

12. máj 2026
avatar

Ja mam zata uz od siestich mesiacov mojej dcery, este sa len v autosedackach hojdali, ale rozumeju si stale

12. máj 2026
avatar

Moja dcéra mala manžela v škôlke tri roky. Jedného dňa mi oznámila, že sa musia rozviesť, lebo sa sťahuje do iného mesta 🤷‍♀️ už je dospelá a často na to spomína, pamätá si ho.

12. máj 2026
avatar

Ja umrem z tych deti. Svadbu robia, manzelstva a este aj rozvody, ha ha. To je take mile. Oni vedia ze je to nieco dolezite v zivote.

12. máj 2026
avatar
@andreatytler

Ja umrem z tych deti. Svadbu robia, manzelstva a este aj rozvody, ha ha. To je take mile. Oni vedia ze je to nieco dolezite v zivote.

@andreatytler ja som tak mala “frajera” v prvej triede, no potom sa mu rozviedli rodicia a dali ho na inu skolu… no a ked sme sa po 20 rokoch stretli, obaja sme si to stale pamatali😄 ktovie, ako by to dopadlo, keby tam zostane😃 hovoril, ze dlho to riesil, ze ja som zostala tam a on inde ..🤭🫶

13. máj 2026
avatar
@123467

@andreatytler ja som tak mala “frajera” v prvej triede, no potom sa mu rozviedli rodicia a dali ho na inu skolu… no a ked sme sa po 20 rokoch stretli, obaja sme si to stale pamatali😄 ktovie, ako by to dopadlo, keby tam zostane😃 hovoril, ze dlho to riesil, ze ja som zostala tam a on inde ..🤭🫶

@123467 urcite nieco bude na tychto rannych vztahoch. Deti si vyberaju uplne prirodzene niekoho s kym je im dobre a s kym si povahovo sadnu.

13. máj 2026
avatar
@andreatytler

@123467 urcite nieco bude na tychto rannych vztahoch. Deti si vyberaju uplne prirodzene niekoho s kym je im dobre a s kym si povahovo sadnu.

@andreatytler presne 🙂 to su este take tie uprimne priatelstva 🙂

13. máj 2026