icon

Keby ste mali odporučiť jednu jedinú rozprávku pre deti, aká by to bola? 😇

avatar

Mimi a Líza mi napadlo prvé

4. júl 2023
avatar

Polarny expres

4. júl 2023
avatar

U nás deti letia na Toy story .

4. júl 2023
avatar

@natalka13 Ja presne toto a nechápem,že to na Vianoce nejde v telke

4. júl 2023
avatar

V hlave 👌

4. júl 2023
avatar
4. júl 2023
avatar

Coco

4. júl 2023
avatar

@miricka77 ale kraviny od rána do večera, ja TV takmer nepozerám, ale cez Vianoce, ak napríklad prší, tak áno a nestačím sa diviť

4. júl 2023
avatar

Balerina, ale tak je to skor pre dievcata, aj ked nasi to radi pozeraju obaja

4. júl 2023
avatar

Na vlásku, Coco

4. júl 2023
avatar

Vaiana

4. júl 2023