Keby ste mali odporučiť jednu jedinú rozprávku pre deti, aká by to bola? 😇
Polarny expres
4. júl 2023
U nás deti letia na Toy story .
4. júl 2023
V hlave 👌
4. júl 2023
Coco
4. júl 2023
Coco
4. júl 2023
@miricka77 ale kraviny od rána do večera, ja TV takmer nepozerám, ale cez Vianoce, ak napríklad prší, tak áno a nestačím sa diviť
4. júl 2023
Balerina, ale tak je to skor pre dievcata, aj ked nasi to radi pozeraju obaja
4. júl 2023
Na vlásku, Coco
4. júl 2023
Vaiana
4. júl 2023
Mimi a Líza mi napadlo prvé