Dávať alebo nedávať pančuchy 🤦🤷🤦🤦🤷🤷
Ja davam, rano 4-6 stupnov, silny vietor, v skolke vyzleciem nohavice
Ved podla počasia, aj ja dnes davam dcere
Ja davam až keď je 0 🙂
Aj ja davam do skolky. Vyzleciem synovi teplaky a na pancuchy kratase v skolke.
ja davam ked uz je 5st , také tenšie
ja dnes dam, dnes ma byt obzvlast skaredo.zatial mal asi 3krat ale v satni ich vyzliekam a potom uz je bez nich ci v skolke ci poobede...rano davam nakolko chodime peso, tak treba zvazit aj ako daleko a ako dieta ide, do auta nie je treba
my nemame doma pancuchy vobec takze nedavam isla normalne v tenkych leginach a maly v teplakoch.
@zuzka0605 v skolke nasi chodia von ,pokial neprsi kazdy den,ja preto davam aj ked chodíme autom
Naši majú v skrinke,keď idú von,dajú im obliecť
Ale tenké leginy už nedávam. Obliekam teplacky teplejšie aj legíny hrubšie
Ja dávam už dva týždne, ráno je zima auto je studené.. V škôlke jej dávam dole nohavice a ma šaty
zeny aj vy nosite uz pancusky a teply domaci ubor ked doma kurite a sa hybete pri upratovani? nieste potom spotene?, lebo deti urcite su a potom ked idu von sa spotia a su chore👀, co bude ked bude ozaj minus😃
*vetraju
*buvaju 🙄.. kurňa 😂
u nás je ráno 9-12 stupnov takže nedávam. aj teraz fučí síce vietor ale je teplý.
U nas byva rano okolo 5 stupnov, minule uz bol len 1 stupen, takze ja na cestu do skolky davam synovi spodky. V skolke nohavice vyzliekame a je len v spodkoch. Nechapem o akom babuseni tu zeny pisu.
Ved kazdy da podla pocitu mne je zima skoro neustale a pri otvorenom okne v zime by som oka nezazmurila.
Nedavam este pancuchy, dnes je tu sice hurikan, ale pomerne teply, takze netreba. Ja mam inu otazku, ako matka skolaka-prvaka, ako obliekate chlapcov v zime? Myslim spodnu cast. Pancuchy pod nohavicami je asi blbost cely den, takze rifle a ked idu von, na to dalsie nohavice? Ci ako?
Ach, tieto otrepane temy, kde mamička nevie podľa vlastného úsudku obliecť dieťa.... 😅 keď mu býva zima, tak asi dam, keď nie, tak nedám .... 🙊💃
moja ma leginy tricko s kratkym na tom svetrik a bundu. nemrzne!
.....myslím,že to nebola otázka...

Joj ja tiez rozmyslam kazde rano uz sme mali aj -4 ale zas ideme autom v skolke maju teplo kuria tak som nedala este zatial cez den sa oteplilo a ked sli von uz ich nepotrebovali... tak nosi zatial teplaky ponozky tricko z dlhym rukavom mikinu a bundu... ale v skolke je len v teplakoch a tricku... maju tam naozaj teplo a zatial tuk tuk tento skolsky rok nebol chory 🙂 dnes tu mame silny vietor a 4 stupne a brutalny lejak 😤
Ja dávam ale také tensie