icon

Dnes mi dávali dole korunky spilovali kks nikdy viac nikdy také niečo zažiť 1hod 45 min som sedela v kresle a pilil ich dole no niečo hrozneeee racej 3 pôrody vyvolavackov než toto 😥😫😭

avatar

to i nemala umrtvené ?

10. okt 2018
avatar

A co vam idu davat. Nove?

10. okt 2018
avatar
10. okt 2018
avatar

To koľko vám ich dávali dolu? Ja mám ísť tiež na to a mne povedala že to nieje na dlho.

10. okt 2018
avatar

No veru pílenie koruniek je ozaj nevďačná práca ...a najhoršie ked pod korunkou je zhnitým zub a pacient , ktorý mal mostík nakoniec musí mat protézu...

10. okt 2018
avatar

@surviver bol moj pripad... A zuby co vyzerali este, ze by boli mali obrovske nalezy... Ostatne odhnili pod korunkami.

10. okt 2018
avatar
10. okt 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Pán zubár sa ocitol v 21. storočí čiste náhodou? Praktiky pripomínajú skôr začiatok 20. 🙄

10. okt 2018
avatar

No povedal že je to na chvíľu ale potom musel dať aj iniekcu a pokračovať no našťastie mám pod nimi celkom dobre zuby tak v pondelok brúsenie ďalších a potom odtlačky a nové korunky ale už nikdy vzivote si to nedám brúsiť len vytrhnúť a radšej protézu 😩😩

10. okt 2018