Dnes mi dávali dole korunky spilovali kks nikdy viac nikdy také niečo zažiť 1hod 45 min som sedela v kresle a pilil ich dole no niečo hrozneeee racej 3 pôrody vyvolavackov než toto 😥😫😭
A co vam idu davat. Nove?
To koľko vám ich dávali dolu? Ja mám ísť tiež na to a mne povedala že to nieje na dlho.
No veru pílenie koruniek je ozaj nevďačná práca ...a najhoršie ked pod korunkou je zhnitým zub a pacient , ktorý mal mostík nakoniec musí mat protézu...
@surviver bol moj pripad... A zuby co vyzerali este, ze by boli mali obrovske nalezy... Ostatne odhnili pod korunkami.
Pán zubár sa ocitol v 21. storočí čiste náhodou? Praktiky pripomínajú skôr začiatok 20. 🙄
No povedal že je to na chvíľu ale potom musel dať aj iniekcu a pokračovať no našťastie mám pod nimi celkom dobre zuby tak v pondelok brúsenie ďalších a potom odtlačky a nové korunky ale už nikdy vzivote si to nedám brúsiť len vytrhnúť a radšej protézu 😩😩
to i nemala umrtvené ?