icon

🙏🙏🙏🙏Vie mi niekto poradiť, zajtra idem 1karat ma CT - čko vadí na tom vyšetrení keď som dostala mrchu 🤷‍♂️🤦‍♀️

avatar

a na CT-čko ideš?

22. jan 2020
avatar

Nie, daj si tampón.

22. jan 2020
avatar

teda na vyšetrenie CT čoho? ruka, žlčník?

22. jan 2020
avatar

@mogaa ladviny,,

22. jan 2020
avatar

môžeš, mohlo by to ovplyvniť výsledok ak by išlo o matermicu

22. jan 2020
avatar

@mogaa ďakujem 💋

22. jan 2020
avatar

@andypuska mozes kludne aj ja som bola dva krát a naschval som mala dva krát 🤣

22. jan 2020
avatar

@henika06 budem tam len v nohavičkách a podprde?

22. jan 2020
avatar

@andypuska ano ale dajú ti taky plášť

22. jan 2020
avatar

@andypuska a mala by si si zložiť prstene, náušnice, retiazky

22. jan 2020
avatar

@andypuska inak záleží aj od pracoviska, čo budeš mať na sebe, ja som bola do pol pása vyzlečená

22. jan 2020